искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Тип
Для телефонов и компьютеров
Разъемы видеокабелей
Разъемы аудиокабелей
Назначение аудиокабелей
Дополнительно
Длина
Версия интерфейса
Цвет кабеля
Очистить параметры подбора


Каталог /

Кабели видео, аудио, USB Cellularline

Выводить
Размер картинок
Выбрано 28 моделей:
| Cellularline Сбросить все
Кабель Cellular Line AM / Lightning 0.15 White (USBDATACTRMFIIPH5)
Кабель від виробника Cellularline призначений для зарядки та синхронізації мобільних пристроїв Apple. Виріб виконаний у білому кольорі, тому потребує акуратного використанння.Поєднання пластикового кабеля і конектора з міді надає аксесуару міцності та забезпечує стабільну передачу сигналу. Довжина - 0.15 м.
Кабель Cellular Line AM / Lightning 1m Blue (USBDATACFLMFIIPH5B)
Cellular Line - яскравий кабель для підключення мобільних гаджетів Apple до пристроїв, які підтримують інтерфейс USB. Є міцним та стійким до пошкоджень, тому буде довго служити своєму власнику. Допоможе синхронізувати пристрої та здійснити обмін даними.
Кабель Cellular Line AM / Lightning 1m Green (USBDATACFLMFIIPH5G)
Cellular Line - яскравий кабель для підключення мобільних гаджетів Apple до пристроїв, які підтримують інтерфейс USB. Є міцним та стійким до пошкоджень, тому буде довго служити своєму власнику. Допоможе синхронізувати пристрої та здійснити обмін даними.
Кабель Cellular Line AM/ MicroB 1m Jeans (USBDATACMUSBJEANS)
Стильний та компактний кабель від виробника Cellular Line. Виготовлений із якісної міді, тому забезпечує стабільну передачу даних.Даний кабель підходить для синхронізації пристроїв із інтерфейсом Micro USB, їх зарядки та обміну інформацією. Завдяки круглому виконанню, кабель менше сплутується та має менше шансів пошкодитися від згинання. Його легше переносити із іншими аксесуарами чи застосовувати із різними пристроями. Обплетення виробу має оригінальне джинсове виконання, для зручності переносу кабель можна зафіксувати.Довжина кабеля - 1 метр, що не обмежує рухи користувача при зарядці чи синхронізації пристроїв.
Кабель Cellular Line AM / MicroUSB 0.15m Black (USBDATACTRMICROUSB)
Cellular Line - надійний кабель для підключення мобільних гаджетів до пристроїв, які підтримують інтерфейс USB. Є міцним та стійким до пошкоджень, тому буде довго служити своєму власнику. Допоможе синхронізувати пристрої та здійснити обмін даними.
Кабель Cellular Line AM / Type-C 0.15m White (USBDATACTRUSBCW)
Кабель від виробника Cellularline дозволяє здійснювати обмін даними між гаджетами із роз'ємом USB-C.Аксесуар досить компактний, виконаний у класичному білому кольорі. Міцні металеві роз'єми і пластикова оболонка кабелю забезпечує стабільну передачу сигналу та тривалий термін використання. Довжина виробу - 0.15 м.
Кабель Cellular Line AM/ Type-C 0.6m White (USBDATA06USBCW)
Стильний та компактний кабель для зарядки мобільних пристроїв із симетричним портом Type-C та їх синхронізації з метою передачі даних. Оснащений конектором USB з одного боку, а з іншого - конектором Type-C. Такий кабель дуже зручний для застосування із усіма гаджетами, які має користувач. Навіть, якщо смартфон оснащений Type-C роз'ємом, будь-який павербанк частіше за все оснащується традиційним Micro USB для зарядки. Електронні книги та планшети теж часто мають Micro USB порти, а відповідно, маючи один кабель, користувач зможе заряджати майже всю техніку.Довжина кабеля - 0.6 метра, а виконаний він у білому кольорі.
Кабель Cellular Line AM / Type-C 2m White (USBDATACUSBC2MW)
Cellular Line - двохметровий кабель для підключення мобільних гаджетів до пристроїв, які підтримують інтерфейс USB. Є міцним та стійким до пошкоджень, тому буде довго служити своєму власнику. Допоможе синхронізувати пристрої та здійснити обмін даними.
Cellularline с microUSB на Type-C black (CHADUSBCK) CHADUSBCK
Ежемесячный платеж от 30 грн
Кабель Cellular Line Flexy AM / Micro USB 0.1m Black (USBDATAFLEXMUSBK)
Cellular Line Flexy - невеликий кабель для підключення мобільних гаджетів до пристроїв, які підтримують інтерфейс USB. Є міцним та стійким до пошкоджень, тому буде довго служити своєму власнику. Допоможе синхронізувати пристрої та здійснити обмін даними.
Кабель CELLULAR LINE Lightning 15cm white (USBDATACTRMFIIPH5)
ТипКабели синхронизацииСовместимостьAppleСовместимостьIPhone 5s/5c/5, а также универсальный для всех устройств с разъемом Lightning (сертифицирован Apple)Разъем 1Apple LightningЦветWhiteРазъем 2USBДлина кабеля, м0.15 м
Cellularline Lightning 1m blue (USBDATACFLMFIIPH5B) USBDATACFLMFIIPH5B
Ежемесячный платеж от 50 грн
Кабель CELLULAR LINE Lightning 1m green (USBDATACFLMFIIPH5G)
Тип КабельРазъем подключения USB-LightningНазначение Синхронизации данныхМатериал кабеля МедьДлина кабеля 1 мВнешнее покрытие ПВХ (поливинилхлорид)Совместимость iPod, iPhone, iPadСовместимость с устройствами Планшет Apple, Смартфон AppleЦвет производителя Зеленый
Cellularline Lightning 1m green (USBDATACFLMFIIPH5G) USBDATACFLMFIIPH5G
Ежемесячный платеж от 50 грн
Кабель CELLULAR LINE Lightning 2m white (USBDATACMFIIPH52MW)
0
Предыдущая   Следующая
1   2  

© 2006-2019 MagaZilla
MagaZilla - крупнейший каталог описаний и цен на кабели видео, аудио, usb Cellularline. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить кабель Cellularline в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на кабели видео, аудио, usb Cellularline. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagaZilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История