искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Тип
Для телефонов и компьютеров
Разъемы видеокабелей
Разъемы аудиокабелей
Назначение аудиокабелей
Дополнительно
Длина
Версия интерфейса
Цвет кабеля
Очистить параметры подбора


Каталог /

Кабели видео, аудио, USB Native Union

Выводить
Размер картинок
Выбрано 105 моделей:
| Native Union Сбросить все
Кабель Native Union AM / Lightning 0.15m Silver (CONE-L-SIL-TD)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний в срібному кольорі, який вдало підкреслить вигляд техніки Apple. Довжина кабеля - 15 см, що робить виріб компактним та зручним.Виробник обладнав кабель спеціальним захистом, яка дозволяє уникнути різноманітних пошкоджень. Така характеристика значно збільшує термін експлуатації аксесуару. Спеціальне алюмінієве обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 0.15m Black (CONE-L-BLK-TD)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний в чорному кольорі, який вдало підкреслить вигляд техніки Apple. Довжина кабеля - 15 см, що робить виріб компактним та зручним.Виробник обладнав кабель спеціальним захистом, яка дозволяє уникнути різноманітних пошкоджень. Така характеристика значно збільшує термін експлуатації аксесуару. Спеціальне алюмінієве обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 0.2m Rose (KEY-KV-L-ROSE)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний у гламурному рожевому кольорі, який доповнить зовнішній вигляд пристрою.Довжина кабеля дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Кабель може трансформуватися у брелок, тому його легко знайти у рюкзаку, а отже практично неможливо загубити  Спеціальне нейлонове обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 0.2m Marine (KEY-KV-L-MAR)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний у стильному кольорі, який доповнить зовнішній вигляд пристрою.Довжина кабеля дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Кабель може трансформуватися у брелок, тому його легко знайти у рюкзаку, а отже практично неможливо загубити  Спеціальне нейлонове обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 0.2m Taupe (KEY-KV-L-TAU)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний у світло-коричневому кольорі.Довжина кабеля дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Кабель може трансформуватися у брелок, тому його легко знайти у рюкзаку, а отже практично неможливо загубити.  Спеціальне нейлонове обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 1.2m Black (COIL-L-BLK-TD)
Надійний та компактний кабель від виробника Native Union призначений для швидкої синхронізації та зарядки гаджетів компанії Apple, тобто з роз'ємом Lightning.Кабель зручно носити з собою, адже він не займає багато місця та не заплутується. До того ж, у складеному вигляді аксесуар можна легко зафіксувати спеціальним шкіряним ремінцем. Нейлонове покриття збільшує термін використання виробу, а також запобігає перегинання.Аксесуар виконаний у сучасному дизайні, який стане чудовим доповненням преміального вигляду пристроїв Apple. Довжина кабелю - 1.2 метри, чого цілком достатньо для вільного розташування гаджета під час зарядки чи обміну даними. Колір виробу - чорний.
Кабель Native Union AM / Lightning 1.2m Silver (COIL-L-SIL-TD)
Надійний та компактний кабель від виробника Native Union призначений для швидкої синхронізації та зарядки гаджетів компанії Apple, тобто з роз'ємом Lightning.Кабель зручно носити з собою, адже він не займає багато місця та не заплутується. До того ж, у складеному вигляді аксесуар можна легко зафіксувати спеціальним шкіряним ремінцем. Нейлонове покриття збільшує термін використання виробу, а також запобігає перегинання.Аксесуар виконаний у сучасному дизайні, який стане чудовим доповненням преміального вигляду пристроїв Apple. Довжина кабелю - 1.2 метри, чого цілком достатньо для вільного розташування гаджета під час зарядки чи обміну даними. Колір виробу - сріблястий.
Кабель Native Union AM / Lightning 1.2m Taupe (BELT-KV-L-TAU-2)
Надійний та компактний кабель від виробника Native Union призначений для швидкої синхронізації та зарядки гаджетів компанії Apple, тобто з роз'ємом Lightning.Кабель зручно носити з собою, адже він не займає багато місця та не заплутується. До того ж, у складеному вигляді аксесуар можна легко зафіксувати спеціальним шкіряним ремінцем. Нейлонове покриття збільшує термін використання виробу, а також запобігає перегинання.Аксесуар виконаний у сучасному дизайні, який стане чудовим доповненням преміального вигляду пристроїв Apple. Довжина кабелю - 1.2 метри, чого цілком достатньо для вільного розташування гаджета під час зарядки чи обміну даними.
Кабель Native Union AM / Lightning 2m Black (DOME-L-BLK-TD)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний в чорному кольорі, який вдало підкреслить вигляд техніки Apple.Довжина кабеля - 2 метри, що дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Виробник обладнав кабель спеціальним фіксатором, який здатен чіплятися за будь-яку поверхню, запобігаючи падінню та ковзанню. Така характеристика значно збільшує термін експлуатації аксесуару. Спеціальне алюмінієве обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 2m Silver (DOME-L-SIL-TD)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning.Довжина кабеля - 2 метри, що дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Виробник обладнав кабель спеціальним фіксатором, який здатен чіплятися за будь-яку поверхню, запобігаючи падінню та ковзанню. Така характеристика значно збільшує термін експлуатації аксесуару. Спеціальне алюмінієве обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 3m Black (NCABLE-KV-L-CS-BLK)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний у класичному чорному кольорі.Довжина кабеля - 3 метри, що дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Виробник обладнав кабель спеціальним "змотаним клубком", який здатен чіплятися за будь-яку поверхню, запобігаючи падінню та ковзанню. Така характеристика значно збільшує термін експлуатації аксесуару. Спеціальне нейлонове обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 3m Black (BELT-KV-L-CS-BLK-3)
Стильний кабель з USB 2.0 на Lightning від виробника Native Union. Даний виріб підходить для швидкої синхронізації та зарядки гаджетів з роз'ємом Lightning, тобто iPhone, iPad тощо.Аксесуар досить комфортний у використанні, адже він легко згинається та не заплутується. Кабель зручно брати з собою у поїздки, зафіксувати положення виробу у змотаному вигляді можна завдяки шкіряному ремінці.Зовнішній вигляд аксесуару вдало доповнить преміальний вигляд пристроїв компанії Apple. Довжина кабеля складає 3 метри, що забезпечує вільне розташування гаджетів у кімнаті тоді, коли він заряджається.
Кабель Native Union AM / Lightning 3m Rose (BELT-KV-L-ROSE-3)
Стильний кабель з USB 2.0 на Lightning від виробника Native Union. Даний виріб підходить для швидкої синхронізації та зарядки гаджетів з роз'ємом Lightning, тобто iPhone, iPad тощо.Аксесуар досить комфортний у використанні, адже він легко згинається та не заплутується. Кабель зручно брати з собою у поїздки, зафіксувати положення виробу у змотаному вигляді можна завдяки шкіряному ремінці.Зовнішній вигляд аксесуару вдало доповнить преміальний вигляд пристроїв компанії Apple. Довжина кабеля складає 3 метри, що забезпечує вільне розташування гаджетів у кімнаті тоді, коли він заряджається.
Кабель Native Union AM / Lightning 3m Rose (NCABLE-KV-L-ROSE)
Кабель від виробника Native Union призначений для синхронізації даних та зарядки преміальних гаджетів iPhone, iPad чи iPod Touch з роз'ємом Lightning. Кабель виконаний в оригінальному рожевому кольорі, який вдало підкреслить вигляд техніки Apple.Довжина кабеля - 3 метри, що дозволяє під'єднувати пристрої до комп'ютерної техніки з максимальним комфортом. Виробник обладнав кабель спеціальним "змотаним клубком", який здатен чіплятися за будь-яку поверхню, запобігаючи падінню та ковзанню. Така характеристика значно збільшує термін експлуатації аксесуару. Спеціальне нейлонове обплетення виробу забезпечує йому міцність та запобігає перегинанню.
Кабель Native Union AM / Lightning 3m Marine (BELT-KV-L-MAR-3)
Стильний кабель з USB 2.0 на Lightning від виробника Native Union. Даний виріб підходить для швидкої синхронізації та зарядки гаджетів з роз'ємом Lightning, тобто iPhone, iPad тощо.Аксесуар досить комфортний у використанні, адже він легко згинається та не заплутується. Кабель зручно брати з собою у поїздки, зафіксувати положення виробу у змотаному вигляді можна завдяки шкіряному ремінці.Зовнішній вигляд аксесуару вдало доповнить преміальний вигляд пристроїв компанії Apple. Довжина кабеля складає 3 метри, що забезпечує вільне розташування гаджетів у кімнаті тоді, коли він заряджається.
Предыдущая   Следующая
1   2   3   4   5   ...   7  

© 2006-2019 MagaZilla
MagaZilla - крупнейший каталог описаний и цен на кабели видео, аудио, usb Native Union. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить кабель Native Union в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на кабели видео, аудио, usb Native Union. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagaZilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История