шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 36Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ванна Cersanit Larga (160x75 S301-305) за ціною від 8550 грн.
Фото 3

Серия Cersanit Larga

Модифікації Cersanit Larga 5
Характеристики [Larga 160x75 S301-305]
Колір
Форма
прямокутна
Об'єм
175 л
Матеріал корпуса
акрил
Функції
посилена (утеплення)
Комплектація
ванна
ніжки
Країна походження бренду
Польща
Гарантія виробника
10 років
Габарити (ДхШхВ)
1600x750 мм
Глибина ванни
420 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  10500 грн.

від 8 550  до 9 859 грн.
Ванна акрилова Cersanit Larga 160x75 S301-305
Santechshara.ua (Київ)
8 550 грн.
← купити
Ванна акрилова Cersanit Larga 160x75 прямокутна (S301-305) S301-305
Esantehnika.com.ua (Київ)
8 580 грн.
← купити
Cersanit Cersanit Larga 160x75 (S301-305/AZBR1003525965) S301-305
Венкон (Київ)
9 859 грн.
← купити
Ванна акрилова CERSANIT LARGA 160x75 S301-305
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Ванна акрилова Cersanit Larga 160x75 S301-305
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Ванна прямоугольная Cersanit Larga 160x75 S301-305
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
8 873 грн.
← купити
Ванна прямокутна Cersanit Larga 160x75 S301-305
MAUDAU (Київ)
← купити
Ванна акрилова CERSANIT Larga S301-305 160x75 + ніжки
Rozetka.ua (Київ)
9 362 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Cersanit Larga 160x75 S301-305, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ванна Cersanit Larga (160x75 S301-305). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ванна Cersanit Larga (160x75 S301-305) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія