шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hyundai (типорозмір)
аккумулятор AA
батарейка
батарейка Крона
CR2016 / DL2016 / E-CR2016 / KECR2016 / 5000LC
CR2025 / BR2025 / DL2025 / E-CR2025 / 5003LC
CR2032 / DL2032 / E-CR2032 / KECR2032 / 5004LC
Каталог товарів

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити акумулятор / батарейка Hyundai 2xAA 2500 mAh за ціною від 182 грн.

Характеристики та опис Hyundai 2xAA 2500 mAh

Напруга (В): 1.2; Ємність (мАгод): 2500; Кількість в упаковці (шт.): 2; Технологія: Ni-Mh; Типорозмір: акумулятор АА
Типорозмір
акумулятор АА
Технологія
Ni-Mh
Кількість в упаковці
2 шт.
Ємність
2500 мАгод
Напруга
1.2 В
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 182  до 515 грн.
Акумулятор Hyundai Rechargeable Ni-MH AA/HR6 2500 mAh BL 2шт HT7005001
Click.ua (Київ)
330 грн.
← купити
Акумулятори HYUNDAI AA 2шт. (HT7005001) HT7005001
FOXTROT.UA (Київ)
182 грн.
← купити
Акумулятор Hyundai HR6 2500Mah UA HT7005001
Sota.store (Київ)
234 грн.
← купити
Hyundai HR6 2500mAh 2 шт/уп. (HT7005001) HR62500mAh2шт/уп.(HT7005001)
COMFY.ua (Київ)
515 грн.
← купити
Акумулятор HYUNDAI HR6 2500Mah 2pcs/card HT7005001
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Hyundai Акумулятор Hyundai Ni-MH HR6 2500mAh 1.2V 2 шт (HT7005001)
MTA.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Акумулятор Hyundai HR6 2500Mah (6891131)
Rozetka.ua (Київ)
350 грн.
← купити
Акумулятор Hyundai HR6 2500Mah (6891131)
Rozetka.ua (Київ)
342 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hyundai 2xAA 2500 mAh, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: акумулятор / батарейка Hyundai 2xAA 2500 mAh. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на акумулятор / батарейка Hyundai 2xAA 2500 mAh у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія