шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Lego (вік дитини)
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити конструктор Lego Minifigures Series 29 71052 за ціною від 169 грн.
Відео 4Фото 8

Характеристики та опис Lego Minifigures Series 29 71052

єднання: блочне; З' Кількість персонажів (шт.): 1; Кількість деталей (шт.): 8; Тип гри: набір деталей; Матеріал: пластик; Уподобання: унісекс; Вік: 6+
Вік
6+
Уподобання
унісекс
Матеріал
пластик
Тип гри
набір деталей
Кількість деталей
8 шт.
Кількість персонажів
1 шт.
З'єднання
блочне
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Review: 71052 Series 29 from LEGO® Minifigures - New Elementary
71052 Collectible Minifigures Series 29: Early Review
Take a deep dive into the creation of LEGO Minifigures Series 29
від 169  до 399 грн.
LEGO Конструктор LEGO (71052) Minifigures Серія 29
MTA.ua (Київ)
259 грн.
← купити
LEGO 71052
Mallprix.com (Київ)
202 грн.
← купити
LEGO Minifigures Серия 29 (71052) MinifiguresСерия29(71052)
COMFY.ua (Київ)
169 грн.
← купити
LEGO Мініфігурки — серія 29, випадковий персонаж (71052) 71052
Constructors.com.ua (Київ)
199 грн.
← купити
Конструктор LEGO Minifigures Серія 29 (71052) LEGO 71052
Click.ua (Київ)
← купити
Конструктор LEGO Minifigures Серія 29 8 деталей (71052)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
LEGO Робот-тиранозавр (71052-1) 71052-1
Constructors.com.ua (Київ)
269 грн.
← купити
LEGO Мила відьма (71052-10) 71052-10
Constructors.com.ua (Київ)
← купити
LEGO Єдиноріг-ельф (71052-12) 71052-12
Constructors.com.ua (Київ)
← купити
LEGO Косплеєр BIONICLE® (71052-3) 71052-3
Constructors.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Lego Minifigures Series 29 71052, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: конструктор Lego Minifigures Series 29 71052. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на конструктор Lego Minifigures Series 29 71052 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія