шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Tesy (об'єм)
> 500 л

Конфігурації і ціни 26Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити водонагрівач Tesy GCH B12 TSRC (GCH 1004420 B12 TSRC) за ціною від 10525 грн.

Серия Tesy GCH B12 TSRC

Модифікації Tesy GCH B12 TSRC 4
Характеристики [GCH 1004420 B12 TSRC]
Типнакопичувальний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннягоризонтальний
Об'єм бака100 л
Форма корпусациліндричний
Технічні хар-ки
Джерело живлення230 В (1 фаза)
Споживана потужність2000 Вт
Внутрішнє покриття бакасклокераміка
Подача водипід напором
Час нагріву174 хв / при ∆t=45 °С /
Магнієвий анод
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементу«мокрий» ТЕН
Функції та можливості
Безпеказахист від перегріву
захист від замерзання
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуваннязбоку
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)44.4x99.5x46.7 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  15000 грн.

Технические данные Tesy GCH 804430 B12 TSRC
Технические данные Tesy GCH 1504430 B12 TSRC
Технические данные Tesy GCH 503520 B12 TSRC
від 10 525  до 15 055 грн.
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 (305324) 305324
icom.net.ua (Київ)
11 643 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 (305324)
Q-techno.com.ua (Київ)
12 330 грн.
← купити
Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний Tesy BILIGHT H 100 (305320)
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 597 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 [124480]
Rozetka.ua (Київ)
14 458 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 (305320) 305320
icom.net.ua (Київ)
10 525 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 (305320)
Q-techno.com.ua (Київ)
13 091 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 [124479]
Rozetka.ua (Київ)
12 986 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 (305320) Tesy 305320 943801
Rozetka.ua (Київ)
15 055 грн.
← купити
Бойлер Tesy BILIGHT H 100 (305324) Tesy 305324 943805
Rozetka.ua (Київ)
15 052 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tesy GCH 1004420 B12 TSRC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Tesy GCH B12 TSRC (GCH 1004420 B12 TSRC). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Tesy GCH B12 TSRC (GCH 1004420 B12 TSRC) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія