шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Конфігурації і ціни 37Відгуки1Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити водонагрівач Vaillant VED E pro (VED E 24/8 B) за ціною від 17924 грн.

Серия Vaillant VED E pro

Рейтинг за відгуками:
1
0
Модифікації Vaillant VED E pro 4
Характеристики [VED E 24/8 B]
Типпроточний
Джерело енергіїелектромережа
Розміщеннявертикальний
Форма корпусапрямокутний
Технічні хар-ки
Джерело живлення400 В (3 фази)
Споживана потужність24000 Вт
Режимів нагрівання3
Максимальна тем-ра води55 °C
Продуктивність (Δt ~25 °C)8 л/хв
Подача водипід напором
Нагрівальних елементів1
Тип нагрівального елементуспіраль
Функції та можливості
Функціїтерморегулятор
авторегулятор витрати води
Безпеказахист від перегріву
захист від завеликого тиску
Інше
Управліннямеханічне
Органи керуванняспереду
Підключення трубзнизу
Габарити (ВхШхГ)48.1x24x10 см
Вага4.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  22000 грн.

Не беріть. Я купив і жалкую, вивів під нього труби і дроти, тепер маю проблеми.
22 травня 2026, 13:40 #
Переваги:Моментально гріє

Недоліки:Тена вистачає нарік. Новий тен 200 Євро. Дуже чутливий до швидкості потоку води.

Коментар:Дороге барахло

Автор:Oleksandr “Trofimich” Tiutyk  пользуюсь Vaillant VED E 18/8 B більше року

від 17 924  до 19 500 грн.
Vaillant Vaillant VED E 24/8 B (0010027271) 10027271
Венкон (Київ)
19 500 грн.
← купити
Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B (0010027271) 0010027271
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B
Easy-control.com.ua (Київ)
18 066 грн.
← купити
Проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B
Eco-smart.com.ua (Київ)
18 079 грн.
← купити
Проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B
Ovic.com.ua (Київ)
17 924 грн.
← купити
Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B (24, Прямокутна, 55, 380 V) 0010027271
Modernsys.com.ua (Київ)
← купити
Водонагрівач проточний Vaillant VED E 24/8 B (10027271)
АЛЛО (Київ)
19 313 грн.
← купити
Водонагрівач проточний Vaillant VED E 24/8 B 0010027271
Prostir-tepla.com.ua (Київ)
19 422 грн.
← купити
Проточний електричний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B
Rozetka.ua (Київ)
18 400 грн.
← купити
Електричний проточний водонагрівач Vaillant VED E 24/8 B (0010027271)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Vaillant VED E 24/8 B, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: водонагрівач Vaillant VED E pro (VED E 24/8 B). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на водонагрівач Vaillant VED E pro (VED E 24/8 B) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія