искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Каталог товаров

Выводить
Размер картинок
Выбрано 20 моделей:
| Little Doctor Сбросить все
Манжета доросла Little Doctor N1AR (25-36см) (Сінгапур)
Манжета доросла 25-36 см, з кільцем, 100% нейлон, 1 трубка Розмір манжети 25-36 см, призначена для вимірювання артеріального тиску у дорослих. Матеріал манжети 100% нейлон, розрахована на 1 трубку. Підходить для тонометрів Тм Little Doctor. Камера і трубки манжети з латексу високої якості, що забезпечує тривалий термін служби.
Маска для інгаляцій дитяча Little Doctor LD-N040
Практично до кожного небулайзера Little Doctor у комплекті йде мала дитяча маска LD N040, за винятком ультразвукового LD-250U, у стандартній комплектації якого міститься дещо збільшена дитяча маска - LD-N042. Ергономічна мала дитяча маска LD N040 однаково добре підходить для застосування разом із компресорними та ультразвуковими інгаляторами. Вона виготовлена з міцного та абсолютно безпечного матеріалу - пластику та щільно прилягає до лиця дитини, не створюючи зайвого дискомфорту у процесі здійснення інгаляційної терапії. Дана модель маски розрахована для дітей віком до 1 року.Як у випадку з будь-якими іншими аксесуарами до небулайзерів Little Doctor, необхідно слідкувати за чистотою маски т
Маска для інгаляцій доросла Little Doctor LD-N041
Доросла маска LD N041 входить у стандартну комплектацію всіх без винятку компресорних та ультразвукових інгаляторів Little Doctor. Зрозуміло, що при частому її застосуванні для здійснення інгаляційної терапії, з часом вона дещо втрачає свої корисні властивості і потребує термінової заміни. Також варто придбати додатковий комплект масок, у разі, якщо інгалятором користуються всі без винятку члени сім'ї. Ергономічна форма маски LD N041 дозволяє здійснювати комплексний вплив одразу на декілька відділів дихального тракту: носову порожнину, глотку, гортань та трахею. В основному маску LD N041 застосовуються для лікування верхніх дихальних шляхів.Маска виготовлена з м'якого, проте надзви
Фонарик диагностический Little Doctor LD-V09
Фонарик диагностический Little Doctor LD-V09Особенности:Cфокусированного светового луча позволяет легко и удобно проводить первичную визуальную диагностику полости рта, слизистых носоглотки, гортани, наружного слухового прохода, кожного покрова.Предназначен для врачей и для использования в домашних условияхКорпус выполнен из нержавеющей сталиВключается нажатием клипсыДержатель представлен в 3 цветах, которые можно выбрать при покупке в характеристике.Купить в Украине фонарик диагностический Little Doctor LD-V09 с гарантией качества и по доступной цене:Для удобного и быстрого приобретения диагностических фонариков - обращайтесь на сайт нашего интернет-магазина "MEDMAG". Для этого - просто ос
Манжета для автоматичного тонометра дитяча Little Doctor LD-Cuff C1C 18-26
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor LD-Cuff C1C виготовлена спеціально для тендітної дитячої ручки. Розмір регулюється від 18 до 26 сантиметрів, виріб має 1 трубку.Приємний до тіла матеріал (бавовна) зробить процес вимірювання тиску максимально комфортним.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Манжета для механічного тонометра дитяча Little Doctor LD-Cuff N2C 18-26 с
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor LD-Cuff N2C виготовлена спеціально для тендітної дитячої ручки. Розмір регулюється від 18 до 26 сантиметрів, виріб має 2 трубки.Підходить до всіх механічних тонометрів LD.Матеріал: нейлон.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Манжета для механічного тонометра для малюків Little Doctor C2I 11-19 см б
Манжета для механічного тонометра Little Doctor C2I виготовлена спеціально для малюків. Розмір регулюється від 11 до 19 сантиметрів, виріб має 2 трубки.Приємний до тіла матеріал (бавовна) зробить процес вимірювання тиску максимально комфортним.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Манжета для автоматичного тонометра дитяча Little Doctor C1I 11-19 см баво
Для контролю стану артеріального тиску та пульсу використовують спеціальні пристосування – тонометри. У їх стандартну комплектацію входить такий елемент як манжета, за допомогою якої безпосередньо і відбувається процедура вимірювання.Однією із моделей даного ряду виробів є манжета LD-C1I. Вона використовується разом із автоматичними тонометрами. Манжета скаладається із надійної пневмокамери із латексу та тканинного покриття із бавовни. Варто зазначити, що дана модель манжета розроблена та виготовлена спеціально для новонароджених малюків, діаметр руки у яких становить 11-19см.Манжета не має у своєму складі фіксуючого металевого кільця, виріб фіксується на руці з допомогою зносостійкої липучк
Манжета для механічного тонометра дитяча Little Doctor C2C 18-26см бавовня
Манжета для механічного тонометра Little Doctor C2C підійде на тендітну дитячу ручку, регулюється від 18 до 26 сантиметрів.Приємний до тіла матеріал бавовна зробить процес вимірювання тиску надзвичайно зручним.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Манжета для механічного тонометра Little Doctor N2AR 25-36см нейлонова з к
Манжета Little Doctor з 2-ма трубками 25-36см N2AR для механічного тонометра виконана із високоякісного нейлону у практичному сірому кольорі. Для додаткової зручності в її основу вшито спеціальне металеве кільце, що допомагає правильному та надійному кріпленню манжети на тілі під час здійснення самостійного вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах. Манжета N2AR підійде для людей із окружністю передпліччя від 25 до 36см. Розмір манжети оптимальний, її можуть використовувати як дорослі, так і підлітки. В зносостійкій нейлоновій оболонці манжети міститься латексна камера та 2 трубки, які користувач повинен прикріпити з допомогою перехідників, що входили у базову комплектацію тонометра,
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor N1AR 25-36см нейлонова з
Манжета Little Doctor з 1-ю трубкою 25-36см N1AR для автоматичного тонометра виконана із високоякісного нейлону у практичному сірому кольорі. Для додаткової зручності в її основу вшито спеціальне металеве кільце, що допомагає правильному та надійному кріпленню манжети на тілі під час здійснення самостійного вимірювання артеріального тиску в домашніх умовах. Манжета N1AR підійде для людей із окружністю передпліччя від 25 до 36см. Розмір манжети оптимальний, її можуть використовувати як дорослі, так і підлітки. В зносостійкій нейлоновій оболонці манжети міститься латексна камера та 1 трубка, яку користувач повинен прикріпити з допомогою перехідника, що входив у базову комплектацію тонометра, д
Манжета для механічного тонометра Little Doctor N2A 25-40см нейлонова без
Манжета Little Doctor з 2-ма трубками 25-40см N2A для механічного тонометра виготовлена із високоякісного нейлону. Манжета N1LR належить до збільшеного типу, вона підійде для людей із окружністю плеча від 25 до 40 см. Всередині зносостійкої нейлонової оболонки містить латексна камера та 2 трубки, які можна під`єднати з допомогою «рідного» перехідника до манометра та нагнітача.
Сетевой адаптер для тонометров Little Doctor
Сетевой адаптер для тонометров Little Doctor Применение изделия: Адаптер (сетевой) модели LD-N057 разработан и изготовлен для питания от электрической сети тонометров электронного типа марки Little Doctor.  Устройство имеет сертификацию медицинской техники. Адаптер преобразовывает напряжение (переменное) электрической сети в  220 В и в 50 Гц в стабилизированное напряжение в 6 В, с электрическим током максимальной нагрузки в 600 мА. Разрешено использование данного адаптера сети для питания других бытовых радиоэлектронных приборов при постоянном стабилизированном напряжении. Конструкция адаптера предусматривает пластмассовый корпус и закрепленную  (жестко) штепсельную сетевую вилку.
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor Cuff-LDA 25-36 см нейлон
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor Cuff-LDA наділена стандартним розміром – 25-36 см. Виготовлена з нейлону, має 1 трубку та кільце.Виріб підходить для всіх автоматичних та напівавтоматичних електронних тонометрів Little Doctor з фіксацією манжети на плече.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor Cuff-LDU 22-42 см нейлон
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor Cuff-LDU наділена універсальним розміром – 22-42 см. Виготовлена з нейлону, має 1 трубку та кільце.Виріб підходить для всіх автоматичних та напівавтоматичних електронних тонометрів Little Doctor з фіксацією манжети на плече.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor Cuff-LDA2 32-43 см нейло
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor Cuff-LDA2 наділена збільшеним розміром – 32-43 см. Виготовлена з нейлону, має 1 трубку та кільце.Виріб підходить для всіх автоматичних та напівавтоматичних електронних тонометрів Little Doctor з фіксацією манжети на плече.Робочий діапазон тиску в манжеті - 0-300 мм рт.ст.
Набір для інгаляції Little Doctor КИТ №1
Набір для інгаляції Кит №1 містить:• небулайзерну камеру LD-N105, об'єм якої складає 10мл;• інгаляційну трубку LD-N051, довжиною 2 м;• 2 інгаляційні мундштуки LD-N022;• 5 запасних інгаляційних фільтрів; Небулайзерна камера складається одразу з декількох складовиз елементів: муфти, розпилювача «В» LD-N002, верхньої та нижньої частити небулайзерної камери.
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor C1L 34-51см бавовняна
Манжета Little Doctor з 1-ю трубкою 34-51см C1L для автоматичного тонометра виготовлена із високоякісної натуральної бавовни, у відповідності до стандарту Oeko-Tex Standard 100 Міжнарожної Асоціації Досліджень і Перевірки в області текстильної екології. Дослідження проводилось швейцарською інститутом текстильного тестування Swiss Textile Testing Institute. В основі манжети латексна камера та трубка. Манжета С1L не має фіксуючого кільця. Дана манжета підійде діткам із окружністю руки від 34 до 51см.
Манжета для механічного тонометра Little Doctor C2L 34-51см бавовняна
Манжета Little Doctor з 2-ма трубками 34-51см C2L для механічного тонометра виготовлена із високоякісної натуральної бавовни, у відповідності до стандарту Oeko-Tex Standard 100 Міжнарожної Асоціації Досліджень і Перевірки в області текстильної екології. Дослідження проводилось швейцарською інститутом текстильного тестування Swiss Textile Testing Institute.В основі манжети латексна камера та двома трубками.Манжета С2L не має фіксуючого кільця. Дана манжета підійде людям із окружністю руки від 34 до 51см.
Манжета для автоматичного тонометра Little Doctor N1LR 33-46см нейлонова
Манжета Little Doctor з 1-ю трубкою 33-46см N1LR для автоматичного тонометра виготовлена із високоякісного нейлону та доповнена спеціальним металевим кільцем для надійної фіксації виробу на тілі. Манжета N1LR належить до збільшеного типу, вона підійде для людей із окружністю плеча від 33 до 46 см. Всередині зносостійкої нейлонової оболонки містить латексна камера та 1 трубка, яку можна під`єднати з допомогою «рідного» перехідника до електронного блоку тонометра.

© 2006-2022 Magazilla
Magazilla - крупнейший каталог описаний и цен на прочее для медицины Little Doctor. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить прочее для медицины Little Doctor в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на прочее для медицины Little Doctor. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagazilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История