искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Каталог товаров

Выводить
Размер картинок
Выбрано 8 моделей:
| Steklopribor Сбросить все
Годинник пісочний 1хв Стеклоприбор тип 2 вик.1
Пісочний годинник тип 2 вик.1 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу тривалістю у 1 хвилину. Представлена модель є настільним процедурним годинником і найчастіше використовується у медицині.Габаритні розміри: 10,8 см (висота) х 4,7 см (діаметр).
Годинник пісочний 2 хв Стеклоприбор тип 2 вик.2
Пісочний годинник тип 2 вик.2 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу тривалістю у 2 хвилини. Представлена модель є настільним процедурним годинником і найчастіше використовується у медицині.Габаритні розміри: 10,8 см (висота) х 4,7 см (діаметр).
Годинник пісочний 3хв Стеклоприбор тип 2 вик.3
Пісочний годинник тип 2 вик.3 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу тривалістю у 3 хвилини. Представлена модель є настільним процедурним годинником і найчастіше використовується у медицині.Габаритні розміри: 10,8 см (висота) х 4,7 см (діаметр).
Годинник пісочний 5хв Стеклоприбор тип 2 вик.4
Пісочний годинник тип 2 вик.4 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу тривалістю у 5 хвилин. Представлена модель є настільним процедурним годинником і найчастіше використовується у медицині.Габаритні розміри: 10,8 см х 4,7 см.
Годинник пісочний 15хв Стеклоприбор тип 2 вик.6
Пісочний годинник тип 2 вик.6 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу тривалістю у 15 хвилин. Представлена модель є настільним процедурним годинником і найчастіше використовується у медицині.
Годинник пісочний 10хв Стеклоприбор тип 2 вик.5
Пісочний годинник тип 2 вик.5 від виробника Склоприлад розрахований для визначення періоду часу тривалістю у 10 хвилин. Представлена модель є настільним процедурним годинником і найчастіше використовується у медицині.Габаритні розміри: 11,3 см х 4,9 см.
Годинник пісочний 20хв Стеклоприбор тип 2 вик.7
Пісочний годинник Склоприлад – пристрій, основною функцією якого є вимірювання часу. Він складається із двох вертикально розташованих резервуарів, з’єднаних між собою вузькою горловиною, один із яких заповнений певним об’ємом піску. Кожне пристосування даного типу відрізняється від іншого тривалістю «витікання» піску. У представленій моделі годинника об`єм піску розрахований на відлік тривалістю у 20 хвилин.Використання такого годинника найрізноманітніше, починаючи від побутового (дім, ринок), закінчуючи спеціалізованими закладами (лікарня, лабораторія, підприємства тощо).
Термогігрометр цифровий Стеклоприбор Т-18
Термогігрометр цифровий Стеклоприбор Т-18 – це електронний прилад, який застосовується для вимірювання температури повітря й вологості приміщення.ОСОБЛИВОСТІ• Компактний розмір• Міцний надійний матеріал• Точне визначення показників• Лаконічний дизайн• Для встановлення приладу на горизонтальній поверхні наявна відкидна підставка на зворотній стороніТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ• Діапазон вимірювання температури: від -20°С до +50°С• Діапазон вимірювання вологості: від 30 до 90%• Межа допустимої похибки: +-2°С та +-5%• Роздільна здатність: 0,1°С та 1%• Живлення: 2 батарейки ААА 1,5В• Гарантія: 12 місяців

© 2006-2022 Magazilla
Magazilla - крупнейший каталог описаний и цен на прочее для медицины Steklopribor. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить прочее для медицины Steklopribor в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на прочее для медицины Steklopribor. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagazilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История