искать только в этом разделе  
Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Все брендыОсновные бренды
Тип
Количество в наборе
Очистить параметры подбора
Каталог товаров

Выводить
Размер картинок
Выбрано 99 моделей:
| Ardesto Сбросить все
Млинок для солі та перцю Ardesto Gemini, зелений (AR2101GR) AR2101GR
*Не можна мити в посудомийній машині! З млином для солі та перцю ARDESTO Gemini приправа завжди буде свіжою та краще розкриє аромат, покращуючи смак готових страв. Робота млина здійснюється вручну шляхом обертання рухомої частини. Оснащений функцією регулювання ступеня помелу. Млин виготовлений зі скла та міцного пластику, що захистить від змішування зі сторонніми запахами та вологи. Має керамічне лезо.
Млинок для солі та перцю Ardesto Gemini, бежевий (AR2101BG) AR2101BG
*Не можна мити в посудомийній машині! З млином для солі та перцю ARDESTO Gemini бежевого кольору приправа завжди буде свіжою та краще розкриє аромат, покращуючи смак готових страв. Робота млина здійснюється вручну шляхом обертання рухомої частини. Оснащений функцією регулювання ступеня помелу. Млин виготовлений зі скла та міцного пластику, що захистить від змішування зі сторонніми запахами та вологи. Має керамічне лезо.
Млинок для солі та перцю Ardesto Gemini, чорний (AR2101BL) AR2101BL
*Не можна мити в посудомийній машині! З млином для солі та перцю ARDESTO Gemini приправа завжди буде свіжою та краще розкриє аромат, покращуючи смак готових страв. Робота млина здійснюється вручну шляхом обертання рухомої частини. Оснащений функцією регулювання ступеня помелу. Млин виготовлений зі скла та міцного пластику, що захистить від змішування зі сторонніми запахами та вологи. Має керамічне лезо.
Розпилювач для олії Ardesto Gemini, 100 мл (AR1512SS) AR1512SS
За допомогою розпилювача ARDESTO Gemini можна рівномірно нанести на продукти необхідну кількість олії або оцту. Стане в пригоді для заправки салатів, під час смаження або випікання. Складається з двох частин: ємності об'ємом 100 мл і власне розпилювача, що надійно фіксується. Виготовлений із нержавіючої сталі та міцного скла. Мити в посудомийній машині не можна.
Млионок для солі та перцю Ardesto Gemini, нержавіюча сталь (AR2101SS) AR2101SS
*Не можна мити в посудомийній машині! Млинок для солі та перцю ARDESTO Gemini об'ємом 180 мл виготовлений із нержавіючої сталі та міцного скла. Має керамічне лезо. Робота млина здійснюється шляхом обертання рухомої частини. Оснащений функцією регулювання ступеня помелу.
Набір для солі та перцю Ardesto, 4 предмети, порцеляна (AR3736) AR3736
Набір для солі та перцю Ardesto Набір для солі та перцю з чотирьох предметів ARDESTO дарує естетичне задоволення та насолоду використання. Порцеляна може створити як домашній затишок у повсякденному житті, так і урочисту атмосферу в найвишуканішому ресторані. Колекції з білої порцеляни довго зберігають вигляд, підкреслюють страву та дають змогу поєднувати різні за дизайном і призначенням предмети. Посуд із порцеляни набуває цінності завдяки її унікальним властивостям. Довговічність – на посуді рідко з’являються тріщини та сколи. Температура випалювання 1 400 °C дає можливість створювати максимально непористий матеріал. Міцність – порцеляна стійка до стирання та подряпин, що спричиняють столові прибори. Безпека – завдяки випалюванню за високої температури матеріал набуває якостей скла та сприяє гігієнічності подання страв, адже не вбирає жиру та запахів, на ньому не розвиваються бактерії. Зносостійкість – порцеляна не втрачає кольору та не тьмяніє через часте миття. Низька теплопровідність – їжа та напої, які подано в порцеляновому посуді, довше залишатимуться гарячими. Зручність у використанні – порцеляновий посуд можна мити в посудомийній машині, відрізняється гладенькою текстурою, що унеможливлює складності під час очищення. Стійкий до використання в мікрохвильовій печі та духовці. Просте зберігання – порцеляновий посуд можна зберігати в кухонній шафі, укладаючи його один на одного. Набір для солі та перцю з чотирьох предметів ARDESTO дарує естетичне задоволення та насолоду використання.
Млинок для спецій Ardesto Gemini (AR2102SS) AR2102SS
Вид - механічний, Матеріал - нержавіюча сталь, акрил, Кількість предметів - 2, Колір - нержавіюча сталь
Пляшка для олії Ardesto Midori 650 мл боросилікатне скло (AR4565BB) AR4565BB
+ 13 грн бонус, Серія - Midori, Об'єм - 0.65 л, Матеріал пляшки - боросилікатне скло, Тип поставки - один предмет, Колір - прозорий
ARDESTO, 200 мл, порцеляна (AR3710)
Млин для солі та перцю ARDESTO Gemini, чорний (AR2101BL)
Млин для солі та перцю ARDESTO Gemini, бежевий (AR2101BG)
Млин для солі та перцю ARDESTO Gemini, зелений (AR2101GR)
ARDESTO Prato 200 мл (AR3622P)
ARDESTO Prato 280 мл (AR3623P)
ARDESTO Imola, 310 мл (AR3522I)
Набір ємностей для солі та перцю Ardesto Gemini 2 предм. (AR1511SS)
Маслянка ARDESTO 18,7 х 7,8 см (AR2603BD)
ARDESTO Prato, порцеляна (AR3637P)
Лимонниця з кришкою ARDESTO, 9 см (AR2603L)
ARDESTO Imola, порцеляна (AR3540I)
Соусник-молочник Ardesto Verbena, 19.3см (AR5023)
Млинок для солі та перцю Ardesto Gemini, нержавіюча сталь (AR2101SS)
Молочник ARDESTO 200 мл (AR2620C)
ARDESTO 240 мл, порцеляна (AR3711)
Предыдущая   Следующая
1   2   3   4   5  

© 2006-2025 Magazilla
Magazilla - крупнейший каталог описаний и цен на наборы для специй Ardesto. Мы не продаем и не доставляем товары, а помогаем пользователям подобрать нужную модель и купить набор для специй Ardesto в Киеве в интернет-магазине по лучшей цене. Более 1000 магазинов предоставляют нам информацию о наличии товаров и ценах на наборы для специй Ardesto. К услугам пользователей удобный подбор техники по параметрам, сервис сравнения, универсальный поиск по названию, подробные описания и характеристики, отзывы пользователей, фото/видео галереи товаров, полезные ссылки и инструкции.
В системе представлены интернет-магазины всех регионов Украины: Киев, Донецк, Николаев, Запорожье, Винница, Черкассы, Ужгород, Харьков, Чернигов, Днепропетровск, Луцк, Львов, Черновцы, Одесса, Луганск, Ровно, Хмельницкий, Симферополь, Херсон, Ивано-Франковск, Полтава, Кировоград, Сумы, Житомир, Тернополь и другие города. Перепечатка любых материалов только с письменного согласия редакции.
Как нам позвонить
Размещение прайс-листовВопросы и пожелания по сайтуMagazilla на Facebook
Сравнение
Закладки
История