Мій регіон: Україна Увійти | ||
Каталог / Інгалятори (небулайзери)
|
Щоб доставити ліки через дихальні шляхи безпосередньо в осередок ураження, розумне рішення – купити інгалятори. Інгалятори перетворюють лікарський розчин в аерозоль. За типом дії розрізняють парові, ультразвукові і компресорні інгалятори. На відміну від парових, останні два типу генерують з мікрочастинок розчину не пар, а аерозоль.
В основі роботи – випаровування ліки. Через високих температур деякі лікарські властивості руйнуються. Це зменшує кількість препаратів, які можна використовувати з паровим інгалятором. Крім того, інгаляції за температури вище 37,5 градусів неприпустимі. Тому ціни на парові інгалятори нижче, ніж на пристрої інших типів.
За допомогою ультразвукових інгаляторів препарат проходить у важкодоступні частини легенів. Внаслідок вібрації пластини приладу частинки ліки поділяються до 5 мкм і проникають всередину. Ультразвукові інгалятори для дітей і дорослих користуються попитом у Києві та інших населених пунктах України за рахунок невеликої ваги (100-200 м) і зручності використання (оснащені насадками, які дають змогу проводити процедуру не встаючи з ліжка). Прилад створює хмара дрібнодисперсного рідини, тому досить розмістити інгалятор біля ліжка дитини, замість того, щоб тримати його особою у мундштука. Відгуки про інгаляторах підтверджують зручність цього способу інгаляції.
За способом розпилення схожі з ультразвуковими небулайзерами. Відмінність – у великих розмірах і гучності. Компресорна інгаляція передбачена для всіх лікарських складів.
Зараз популярні електронно-сітчасті інгалятори з низькочастотним розпиленням препарату. У них використовується mesh-технологія, що дозволяє робити інгаляції антибіотиками, гормональними препаратами, маслосодержащими розчинами. Переваги: безшумна робота, швидке розпилення, висока дисперсність.
Якщо ваша мета – прогрівання дихальних шляхів, придбайте паровий прилад. Чим меншого розміру частка, тим глибше вона сідає в дихальні шляхи дитини і дорослого. Інтенсивне лікування вимагає ультразвукового апарата. Простоту в управлінні забезпечать компресорні моделі. Вибираючи інгалятор, ознайомтеся з часом роботи. Оптимальний показник – 15 хвилин. Якщо ви часто переїжджаєте з місця на місце, вибирайте моделі на батарейках.
Компресорні та ультразвукові інгалятори називають також небулайзерами (з лат. «туман»). Між собою моделі відрізняються призначенням та несумісності з лікарськими препаратами, на основі чого і виводиться ціна на небулайзери.
Компресорні дорослі і дитячі небулайзери застосовуються для передачі гормональних засобів, оскільки їх можна використовувати при високих температурах. Ультразвукові пристрої відрізняються більш тихою роботою і можливістю отримати аерозоль з необхідною величиною частинок.
© 2006-2025 Magazilla
| Magazilla - крупнейший каталог описаний и цен на інгалятори (небулайзери). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати потрібну модель і купити інгалятор (небулайзер) в Києві в інтернет-магазині за найкращою ціною. Більше 1000 магазинів надають нам інформацію про наявність товарів і ціни на інгалятори (небулайзери). До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції. У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста. Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції. Як нам зателефонувати Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook |