Емкость/цена. Есть буфер при котором достигаются заявленные скорости
Недоліки:
QLC память (по крайней мере в 4 ТБ версии). После переполнения буфера скорость снижается до 150 Мб/с. Радиатор не эффективный и бутафорский
Коментар:
По сути тот же 8100 только с подсветкой. В 4 ТБ версии 4 микросхемы памяти с маркировкой АДАТА, очевидно на данный момент 1 ТБ на чип TLC нет. Например, в корсаре MP510 8 микросхем для 4 ТБ накопителя. Там и заявляется TLC, все честно. А здесь и заявляется 3Д нанд на офф сайте, и всё.. :)
Автор:
BlueBear пользуюсь A-Data AS40G-4TT-C кілька місяців
Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd A-Data XPG SPECTRIX S40G RGB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції. У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста. Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.