шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Acer (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M [A15-51M-74AD]

Конфігурації і ціни 46Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M (A15-51M-74AD) за ціною від 31999 грн.
Відео 25Фото 13

Серия Acer Aspire 15 A15-51M

Модифікації Acer Aspire 15 A15-51M 3
Характеристики [A15-51M-74AD]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core 7
Тактова частота
1.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
без ОС
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
363x238x18 мм
Вага
1.77 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  27000 грн.    до  35000 грн.
Acer Aspire Go 16 AG...
AG16-71P-59D R
від 27 999 грн.
Acer Aspire Go AG15-...
NX.J51EU.00E
від 29 999 грн.
AG16-71P-54N 9
від 33 999 грн.
NX.JTHEU.006
від 34 999 грн.
AG15-51P-75R 9
від 30 970 грн.
Asus Vivobook 15 X15...
X1504VA-BQ30 93
від 26 999 грн.
X1504VA-BQ59 1
від 28 479 грн.
X1504VA-BQ31 23
від 28 999 грн.
Asus Vivobook 16 R16...
R1605ZA-MB18 3
від 30 999 грн.
Asus Vivobook 16 X16...
X1605VAP-MB0 24
від 32 999 грн.
X1504VA-BQ14 0
X1605VA-MB22 70
X1605VA-MB22 68
X1504VA-BQ37 03
від 30 238 грн.
X1605VA-MB22 67
AG15-72P-51M M
від 27 321 грн.
X1504VA-BQ59 0
X1504VA-BQ31 22
від 30 700 грн.
X1504VA-BQ40 56
від 32 470 грн.
X1504VA-BQ40 55
від 32 359 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1059ua
R1605ZA-MB18 1
X1504VA-BQ58 9
X1504VA-BQ00 5
R1605ZA-MX15 4
AG15-72P-50Y 4
AG15-72P-563 5
від 24 069 грн.
AG15-72P-503 U
X1504ZA-BQ36 5
Acer Aspire Vero 15 ...
AV15-53P-54M V
від 28 599 грн.

Acer Aspire 15 (2024) Review - RTINGS.com
Руководство пользователя Acer Aspire 15 A15-51M
31 999 грн.
Ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M 15.6" (NX.KXTEU.003) Steel Gray NX.KXTEU.003
Vodafone.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer A15-51M-74AD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M (A15-51M-74AD). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Acer Aspire 15 A15-51M (A15-51M-74AD) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія