шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Acer (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Acer Aspire Vero AV15-52 [AV15-52-532W]

Конфігурації і ціни 4Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Acer Aspire Vero AV15-52 (AV15-52-532W) за ціною від 33999 грн.
Відео 8Фото 43

Серия Acer Aspire Vero AV15-52

Модифікації Acer Aspire Vero AV15-52 4
Характеристики [AV15-52-532W]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
363х238х18 мм
Вага
1.76 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  29000 грн.    до  37000 грн.
Acer Aspire Vero AV1...
AV15-52-569L
від 31 499 грн.
AV15-52-58ZD
від 30 799 грн.
Acer TravelMate P2 T...
NX.BHDEP.001
від 30 757 грн.
Dell Pro 16 PC16250
71T29
від 32 413 грн.
Dell Pro 16 PC16250
JRKVT
PrologiX M15-725
PLN725.I512. 32.S2.N.085
від 29 459 грн.
Asus ExpertBook B1 B...
B1502CVA-BQ0 368XA
від 33 250 грн.
MSI Modern 15 F13MG
F13MG-099PL
від 33 200 грн.
PrologiX Optima S15-...
PLS15.4BWN.1 73
від 31 231 грн.
HP 250R G9
D0MG5ET
від 34 890 грн.
HP 250R G9
B3AG2AT
від 25 999 грн.
HP 250R G9
C7GA8AT
від 32 639 грн.
B1502CBA-BQ0 147X
від 32 999 грн.
HP 250R G9
C68X4AT
від 27 999 грн.
B1503CVA-NJ2 301
від 28 230 грн.
Dell Vostro 15 3530
210-BGLW
від 32 230 грн.
Acer Aspire Lite AL1...
AL16-54P-56E S
від 31 158 грн.
HP 250R G9
C68Z2AT
NX.DK6EU.002
від 29 778 грн.
Samsung Galaxy Book4...
NP750XGK-KS2 US
від 36 902 грн.
Acer Aspire 3 A315-59
A315-59-50PE
від 30 830 грн.
Dell Latitude 15 3540
HN70Y
від 30 649 грн.
MSI Modern 15 F13MG
9S7-15S121-1 003
від 29 110 грн.
AL16-54P-51G 4
від 26 699 грн.
AL16-54P-552 L
від 29 117 грн.
2E Imaginary 15 NL57AU
NL57AU-15UA4 2
від 33 344 грн.
2E Imaginary 15 NL57AU
NL57AU-15UA4 1
від 31 879 грн.
2E Imaginary 15 NL57AU
NL57AU-15UA2 1-W11EDU6
від 34 010 грн.
2E Imaginary 15 NL57AU
NL57AU-15UA2 2
від 34 321 грн.
2E Imaginary 15 NL57AU
NL57AU-15UA2 3
від 35 951 грн.

Поддержка Acer Aspire Vero AV15-52
Руководство пользователя Acer Aspire Vero AV15-52
33 999 грн.
Acer Aspire Vero AV15-52-532W (NX.KBREX.007) NX.KBREX.007
Geekabyte.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer AV15-52-532W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Acer Aspire Vero AV15-52 (AV15-52-532W). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Acer Aspire Vero AV15-52 (AV15-52-532W) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія