шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 165Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити SSD Acer FA100 M.2 (FA100-2TB) за ціною від 11744 грн.
Відео 8Фото 2

Серия Acer FA100 M.2

Модифікації Acer FA100 M.2 4
Где купить? [FA100-2TB]
Характеристики [FA100-2TB]
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
M.2
Інтерфейс M.2
PCIe 3.0 4x
Тип пам’яті
3D TLC NAND
NVMe
/ 1.4 /
Зовнішня швидкість запису
2600 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
3150 МБ/с
Ударостійкість під час роботи
1500 G
Напрацювання на відмову
2 млн. год
IOPS запису
280 тис
IOPS зчитування
379 тис
TBW
1200 ТБ
DWPD
0.3 разів/день
Гарантія виробника
5 років
Розміри
22x80 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  11000 грн.    до  14500 грн.
KIOXIA Exceria Plus G4
LVD10Z002TG8
від 12 941 грн.
PNY CS1030
M280CS1030-2 TB-RB
від 13 048 грн.
Apacer AS2280P4U
AP2TBAS2280P 4U-1
від 12 121 грн.
Lexar NM710
LNM710X002T
від 11 323 грн.
Apacer AS2280P4U Pro
AP2TBAS2280P 4UPRO-1
від 11 560 грн.
Acer RE100 M.2
RE100-M2-2TB
від 11 986 грн.
Lexar NM620
LNM620X002T
від 12 754 грн.
Silicon Power P34A60...
SP002TBP34A6 0M28
від 12 454 грн.
KIOXIA Exceria Plus G3
LSD10Z002TG8
від 13 551 грн.
Team Group MP33 PRO ...
TM8FPD002T0C 101
від 12 551 грн.
KIOXIA Exceria G2
LRC20Z002TG8
від 9 777 грн.
PNY CS3040
M280CS3040HS -2TB-RB
від 14 003 грн.
KIOXIA Exceria Plus G2
LRD20Z002TG8
від 10 745 грн.
Team Group MP33 M.2
TM8FP6002T0C 101
від 14 127 грн.
Netac NV3000
NT01NV3000-2 T0-E4X
від 11 999 грн.
Verbatim Vi560 S3 M.2
49365
від 14 013 грн.
Verbatim Vi7000G
49368
від 14 184 грн.
Lexar NM790
LNM790X002T- RNNNG
від 13 302 грн.
Verbatim Vi3000
49376
від 11 819 грн.
Seagate FireCuda 520
ZP2000GM3A00 2
від 14 400 грн.
HP EX900 Plus M.2
35M35AA
від 10 587 грн.
Patriot Memory Viper...
VP4300-2TBM2 8H
від 7 351 грн.
PNY CS2150
M280CS2150-2 TB-TB
від 13 023 грн.
Corsair MP400
CSSD-F2000GB MP400
від 11 616 грн.
KIOXIA Exceria with ...
LSC11K2T04G8
від 13 199 грн.
Transcend 425S
TS2TMTS425S
від 11 931 грн.
Apacer AST280X
AP2TBAST280X -1
від 11 431 грн.
HP FX700 M.2
8U2N5AA
від 11 151 грн.
Kingston NV2
SNV2S/2000G
від 12 999 грн.
Crucial P310 2280
CT2000P310SS D5
від 9 799 грн.

Огляд твердотільного накопичувача Acer FA100: не зовсім Acer
від 11 744  до 15 593 грн.
Acer Внутрішній SSD диск Acer FA100 M.2 2280 2TB (BL.9BWWA.121)
MTA.ua (Київ)
12 499 грн.
← купити
SSD накопичувач ACER M.2 2280 FA100-2TB (BL.9BWWA.121) BL.9BWWA.121
FOXTROT.UA (Київ)
12 599 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB Acer (FA100-2TB) FA100-2TB
Comtrading.ua (Київ)
12 071 грн.
← купити
SSD накопичувач Acer M.2 2280 2TB FA100 (BL.9BWWA.121) BL.9BWWA.121
Moyo.ua (Київ)
12 769 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2 Тб PCI-E 3.0 x4 Acer (FA100-2TB)
Nkt.ua (Київ)
12 132 грн.
← купити
Acer FA100 2 Tb (FA100-2TB)
Цифра (Київ)
12 347 грн.
← купити
Acer BL.9BWWA.121
Mallprix.com (Київ)
12 364 грн.
← купити
Накопичувач SSD M.2 2280 2TB FA100 Acer (BL.9BWWA.121) BL.9BWWA.121
Itbox.ua (Київ)
← купити
SSD-накопичувач Acer FA100 2TB M.2 NVMe 3D NAND TLC (BL.9BWWA.121)
АЛЛО (Київ)
12 419 грн.
← купити
SSD накопичувач Acer FA100 2TB (BL.9BWWA.121)
Touch (Дніпро)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acer FA100-2TB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ssd Acer FA100 M.2 (FA100-2TB). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ssd Acer FA100 M.2 (FA100-2TB) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія