шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити умивальник Adamant Washer New 600 за ціною від 5716 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Adamant Washer New 600

Вага (кг): 18.8; Габарити (мм): 595х595х115; Гарантія виробника: 5 років; Країна походження бренду: Україна; Діаметр отвору (мм): 35; Отвір під змішувач; Глибина чаші (мм): 95; Форма: квадратна; Матеріал умивальника: штучний камінь; Тип монтажу: на пральну машину
Колір
Тип монтажу
на пральну машину
Матеріал умивальника
штучний камінь
Форма
квадратна
Глибина чаші
95 мм
Отвір під змішувач
Діаметр отвору під змішувач
35 мм
Країна походження бренду
Україна
Гарантія виробника
5 років
Габарити (ШхГхВ)
595х595х115 мм
Вага
18.8 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7250 грн.    до  9000 грн.

від 5 716  до 10 695 грн.
Adamant Adamant Washer 590x590 White WASHER NEW white-01
Венкон (Київ)
7 900 грн.
← купити
Раковина накладна Adamant Washer New 595х595х115мм біла (4824296202901) 4824296202901
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Раковина Adamant Washer New 595х595х115мм чорно-біла (4824296202903) 4824296202903
Moyo.ua (Київ)
9 300 грн.
← купити
Раковина, умивальник Adamant washer new, штучний камінь, прямокут., з отвором для змішувача, без переливу, 595х595х115мм, на
Tviy-Dim.com (Київ)
5 716 грн.
← купити
Раковина накладна Adamant WASHER NEW, квадратна (4824296202903) 4824296202903
Smart-buy.com.ua (Бровари)
← купити
Adamant WASHER NEW 4824296202901 білий
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Adamant WASHER NEW (4824296202903) WASHERNEW(4824296202903)
COMFY.ua (Київ)
9 099 грн.
← купити
Умывальник Adamant Washer New black/white glossy 4824296202903 682
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Раковина накладна Adamant WASHER NEW, квадратна (4824296202903)
MAUDAU (Київ)
← купити
Adamant Раковина, умивальник WASHER NEW, штучний камінь, прямокут. E-4824296202903
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Adamant Washer New 600, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: умивальник Adamant Washer New 600. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на умивальник Adamant Washer New 600 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія