шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 [D31v86]

Конфігурації і ціни 1029Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v86) за ціною від 98340 грн.
Відео 1Фото 25

Серия Artline Gaming D31

Модифікації Artline Gaming D31 77
Где купить? [D31v86]
Характеристики [D31v86]
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  105000 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv146
від 99 350 грн.
Artline Gaming Tank ...
TANKWHITEv14 6
Artline Gaming D31
D31v117
від 100 233 грн.
Artline Gaming D31
D31v115
від 100 491 грн.
Artline Gaming X66
X66v40
від 101 594 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv148
від 102 080 грн.
TANKWHITEv14 8
від 98 378 грн.
Artline Gaming X66 W...
X66WHITEv40
від 102 827 грн.
Artline Gaming D31
D31v88
від 101 331 грн.
Artline Gaming D31
D31v114
від 96 141 грн.
Artline Gaming D31
D31v116
від 102 900 грн.
Artline Gaming X66
X66v39
від 104 543 грн.
Artline Gaming D31
D31v84
від 93 741 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv151
від 100 100 грн.
TANKWHITEv15 1
Artline Gaming D31
D31v110
від 96 147 грн.
Artline Gaming D31
D31v104
Artline Gaming X66
X66v38
від 101 111 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv150
від 98 867 грн.
TANKWHITEv15 0
Artline Gaming Tank
TANKv145
від 98 648 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv147
TANKWHITEv14 5
TANKWHITEv14 7
Artline Gaming D31
D31v96
від 96 405 грн.
Artline Gaming Tank
TANKv144
від 98 384 грн.
X66WHITEv38
Artline Gaming D31
D31v106
від 99 759 грн.
Artline Gaming D31
D31v109
від 102 564 грн.
Artline Gaming D31
D31v113
від 94 470 грн.

від 98 340  до 100 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86) D31v86
Artline.ua (Київ)
100 365 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86) D31v86
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31 (D31v86) D31v86
Openshop.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31v86
Vodafone.ua (Київ)
98 340 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86) D31v86
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86) D31v86
icom.net.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31 (D31v86)
MTA.ua (Київ)
100 999 грн.
← купити
Artline Gaming D31 (D31v86) d31v86
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31v86, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v86). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 (D31v86) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія