шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White [D31WHITEv87]

Конфігурації і ціни 841Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv87) за ціною від 130461 грн.
Фото 11

Серия Artline Gaming D31 White

Модифікації Artline Gaming D31 White 70
Где купить? [D31WHITEv87]
Характеристики [D31WHITEv87]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1a / 5 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
363x205x452 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv115
від 131 735 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv89
від 132 870 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv46
від 136 706 грн.
D31WHITEv85
від 125 604 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8632
від 126 752 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v96
від 127 292 грн.
X83WHITEv47
від 127 070 грн.
D31WHITEv91
від 140 826 грн.
DRGNv128
від 144 626 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv47
від 144 848 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8512
від 131 244 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8500
від 129 746 грн.
D31WHITEv105
від 126 120 грн.
Artline Gaming X77
X77v119
від 126 856 грн.
D31WHITEv97
від 128 055 грн.
D31WHITEv107
від 132 138 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8596
від 133 612 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8524
від 133 777 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47
від 130 019 грн.
D31WHITEv95
DRGNv117
від 128 522 грн.
DRGNv119
D31WHITEv81
від 124 656 грн.
D31WHITEv83
Vinga PBA Odin
Odin D8584
від 123 138 грн.
D31WHITEv93
від 137 943 грн.
DRGNv142
від 143 019 грн.
X94v96Win
від 132 968 грн.
D31WHITEv85W in
від 131 193 грн.
Artline Gaming X85
X85v50
від 134 726 грн.

від 130 461  до 134 499 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87) D31WHITEv87
Artline.ua (Київ)
133 716 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87)
АЛЛО (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming D31WHITE (D31WHITEv87) D31WHITEv87
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87) D31Whitev87
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Системний блок Artline Gaming D31Whitev87
Vodafone.ua (Київ)
130 461 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87) D31Whitev87
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87) D31Whitev87
icom.net.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87)
MTA.ua (Київ)
134 499 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming D31WHITE (D31WHITEv87) d31whitev87
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline D31WHITEv87, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv87). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming D31 White (D31WHITEv87) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія