шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Silent SL8 [SL8v21Win]

Конфігурації і ціни 396Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v21Win) за ціною від 110000 грн.
Фото 10

Серия Artline Silent SL8

Модифікації Artline Silent SL8 36
Характеристики [SL8v21Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B850 / B850M GAMING X WIFI6E /
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x5 (2x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
460x210x428 мм / NZXT H510 /
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  100000 грн.    до  120000 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9309
від 100 306 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9135
від 103 658 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9312
від 104 720 грн.
Artline Silent SL8
SL8v22Win
від 115 454 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9318
від 109 355 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9147
від 101 894 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9165
від 102 419 грн.
Artline Silent SL8
SL8v20Win
від 109 514 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9024
від 101 892 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9138
від 98 940 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9159
від 104 824 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9156
від 96 697 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9141
від 107 067 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9150
від 108 001 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9000
від 96 838 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9003
від 95 998 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9027
від 112 437 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9168
від 110 546 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9111
від 94 379 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9174
від 110 875 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9310
від 101 092 грн.
Artline Gaming X85 O...
X85WHITEv55W in
від 110 747 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v26
від 109 250 грн.
Artline Gaming A21
A21v12Win
від 108 767 грн.
Artline Gaming A21
A21v16Win
Artline Silent SL8
SL8v22
від 108 503 грн.
Artline Gaming A21
A21v11Win
від 106 040 грн.
X86v24
від 112 244 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv101
від 107 756 грн.
X85WHITEv51
від 103 828 грн.

від 110 000  до 110 699 грн.
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win) SL8v21Win
Artline.ua (Київ)
110 001 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win) SL8v21Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Silent SL8 (SL8v21Win) SL8v21Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win) SL8v21Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win) SL8v21Win
icom.net.ua (Київ)
110 000 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win)
MTA.ua (Київ)
110 699 грн.
← купити
Artline ARTLINE Silent SL8 (SL8v21Win) sl8v21win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Silent SL8 Windows 11 Pro (SL8v21Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline SL8v21Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v21Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Silent SL8 (SL8v21Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія