шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon [W95v49]

Конфігурації і ціни 704Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v49) за ціною від 135212 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W95 Argon

Модифікації Artline WorkStation W95 Argon 67
Характеристики [W95v49]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel Z790
Серія
Core i7
Тактова частота
3.4 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v1.4a
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
850 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
475х230х470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Artline WorkStation ...
W95v44
від 128 039 грн.
W73v28
від 133 496 грн.
W75v62
від 138 158 грн.
W73v60
від 138 908 грн.
W75v30
від 143 351 грн.
W95v44Win
від 134 948 грн.
W78v34
від 136 706 грн.
W78v40
від 141 899 грн.
W75v31Win
від 129 272 грн.
W95v49Win
від 142 118 грн.
W73v28Win
від 140 402 грн.
W78v41Win
від 127 556 грн.
W95v54Win
від 125 312 грн.
W78v34Win
від 143 615 грн.

від 135 212  до 135 999 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v49) W95v49
Artline.ua (Київ)
135 213 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v49)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v49) W95v49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W95 (W95v49) W95v49
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v49) W95v49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v49) W95v49
icom.net.ua (Київ)
135 212 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v49)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W95 (W95v49)
MTA.ua (Київ)
135 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W95 (W95v49) w95v49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W95 (W95v49)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W95v49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W95 Argon (W95v49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія