шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Artline (тип пк)

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon [W97v49]

Конфігурації і ціни 337Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v49) за ціною від 274382 грн.
Фото 11

Серия Artline WorkStation W97 Argon

Модифікації Artline WorkStation W97 Argon 32
Характеристики [W97v49]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
AMD X870E / ProArt X870E-CREATOR WIFI /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.4 ГГц
Об'єм ОЗП
96 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5080
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
2000 ГБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Звук
7.1
Потужність БЖ
1600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
495x230x465 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  260000 грн.    до  300000 грн.
Artline WorkStation ...
W97v51
від 281 291 грн.
W97v49Win
від 282 038 грн.
Artline Overlord X99...
X99v96
від 275 879 грн.
X99v93
від 261 536 грн.
W97v51Win
від 288 947 грн.
X99v96Win
від 281 555 грн.
X99v93Win
від 267 212 грн.

від 274 382  до 342 978 грн.
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v49) W97v49
Artline.ua (Київ)
274 383 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v49) W97v49
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline WorkStation W97 (W97v49) W97v49
Openshop.ua (Київ)
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v49) W97v49
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Робоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v49) W97v49
icom.net.ua (Київ)
274 382 грн.
← купити
Графічна станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v49)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE WorkStation W97 (W97v49)
MTA.ua (Київ)
275 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE WorkStation W97 (W97v49) w97v49
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Рабоча станція ARTLINE WorkStation W97 (W97v49)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Графічна станція Artline WorkStation W97 (W97v49) (1828778)
Rozetka.ua (Київ)
342 978 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline W97v49, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v49). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline WorkStation W97 Argon (W97v49) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія