шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X39 [X39v86Win]

Конфігурації і ціни 216Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v86Win) за ціною від 87251 грн.
Відео 20Фото 16

Серия Artline Gaming X39

Модифікації Artline Gaming X39 20
Характеристики [X39v86Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B860
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
3.3 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1b / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
350x280x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  80000 грн.    до  92500 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv85W in
від 87 251 грн.
Artline Gaming X39
X39v85Win
від 87 032 грн.
X39WHITEv86W in
від 87 515 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8999
від 81 039 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8975
від 84 967 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8990
від 78 041 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9014
від 85 253 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8966
від 76 871 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12585
від 79 043 грн.
Artline Gaming X69 C...
X69v44Win
X69v45Win
Artline Gaming X49 B...
X49v59Win
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv58W in
X49WHITEv60W in
X69v43Win
від 86 768 грн.
X49WHITEv57W in
X49v60Win
від 86 018 грн.
X49WHITEv59W in
від 87 998 грн.
Qbox I326xx Aero One...
I32694
від 86 899 грн.
I32693
від 85 399 грн.
Artline Gaming X87 C...
X87v52Win
X49v73Win
від 86 282 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31835
від 85 199 грн.
X49WHITEv71W in
від 84 302 грн.
X49v58Win
Vinga Rhino D91
Rhino D9119
від 80 164 грн.
X49v57Win
від 85 754 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv88Win
від 88 967 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31825
від 84 399 грн.
X49WHITEv73W in

від 87 251  до 87 799 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win) X39v86Win
Artline.ua (Київ)
87 252 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 (X39v86Win) X39v86Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X39 (X39v86Win) X39v86Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win) X39v86Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win) X39v86Win
icom.net.ua (Київ)
87 251 грн.
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win)
MTA.ua (Київ)
87 799 грн.
← купити
Artline Gaming X39 (X39v86Win) x39v86win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X39 Windows 11 Home (X39v86Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X39v86Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v86Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X39 (X39v86Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія