шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X64 [X64v21Win]

Конфігурації і ціни 268Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X64 (X64v21Win) за ціною від 80828 грн.

Серия Artline Gaming X64

Модифікації Artline Gaming X64 14
Где купить? [X64v21Win]
Характеристики [X64v21Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650M-HDV/M.2 /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
Radeon RX 9060 XT
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1 / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
375x270x340 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  87500 грн.
Artline Gaming X64
X64v20Win
від 80 828 грн.
Artline Gaming X67 C...
X67v54Win
X67v55Win
Artline Gaming X49 C...
X49v93Win
від 81 092 грн.
Artline Gaming X49 S...
X49WHITEv67W in
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv89Win
Qbox I318xx MX330-G
I31831
від 80 299 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31821
від 79 499 грн.
Artline Gaming HGWRTS
HGWRTSv95Win
від 81 575 грн.
Artline Gaming X64
X64v19Win
від 80 078 грн.
X49WHITEv68W in
від 79 859 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31822
від 80 799 грн.
X67v53Win
X49WHITEv66W in
Qbox I318xx MX330-G
I31828
від 78 999 грн.
Artline Gaming X49 B...
X49v69Win
від 82 058 грн.
X49v92Win
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8762
від 75 346 грн.
X49v70Win
від 82 322 грн.
X49v72Win
X49v67Win
від 79 595 грн.
Artline Gaming X46 B...
X46v42Win
X46v44Win
X46v45Win
Qbox I318xx MX330-G
I31823
від 81 499 грн.
Qbox I318xx MX330-G
I31832
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8942
від 78 117 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9050
від 75 090 грн.
Artline Gaming X46 S...
X46WHITEv43W in
від 77 616 грн.
X49v66Win
від 79 331 грн.

від 80 828  до 81 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win) X64v21Win
Artline.ua (Київ)
80 829 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv21Win) X64Whitev21Win
FOXTROT.UA (Київ)
81 093 грн.
← купити
Десктоп Artline Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win) X64v21Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv21Win) X64Whitev21Win
icom.net.ua (Київ)
81 092 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win) X64v21Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win)
MTA.ua (Київ)
81 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X64WHITE Windows 11 Home (X64WHITEv21Win) x64whitev21win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X64 Windows 11 Home (X64v21Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X64v21Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X64 (X64v21Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X64 (X64v21Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія