шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze [X69v39]

Конфігурації і ціни 182Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze (X69v39) за ціною від 100364 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X69 Breeze

Модифікації Artline Gaming X69 Breeze 16
Характеристики [X69v39]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / PRIME B650M-A /
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.9 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x4 (1x v.1.4) /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
435x192x375 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  92500 грн.    до  105000 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v35
від 100 364 грн.
Artline Gaming A21
A21v10
від 99 878 грн.
Artline Gaming A21
A21v14
Artline Silent SL8
SL8v20
від 102 563 грн.
Artline Gaming A21
A21v09
від 96 404 грн.
Cobra Advanced A84F
A84F.32.H1S5 .57T.21318
від 91 420 грн.
Artline Gaming X69 O...
X69WHITEv38
X69WHITEv34
Vinga Rhino D91
Rhino D9109
від 90 723 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9118
від 89 828 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv91
від 94 688 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv93
Vinga Rhino D91
Rhino D9121
від 87 928 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv99
від 100 847 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9025
від 94 498 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9307
від 92 966 грн.
Artline Gaming A21
A21v11
Vinga Odin D91
Odin D9136
від 93 829 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv97
від 98 120 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9022
від 92 467 грн.
Artline Silent SL8
SL8v21
від 103 091 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9001
від 91 934 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9130
від 91 929 грн.
Artline Gaming A21
A21v12
Artline Gaming A21
A21v16
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8977
від 98 686 грн.
Artline Gaming GBS CS
GBSv53CS
від 96 140 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9133
від 90 550 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9157
від 97 484 грн.
Vinga Wolverine D90
Wolverine D9010
від 90 501 грн.

від 100 364  до 100 999 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39) X69v39
Artline.ua (Київ)
100 365 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39) X69v39
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X69 (X69v39) X69v39
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39) X69v39
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39) X69v39
icom.net.ua (Київ)
100 364 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39)
MTA.ua (Київ)
100 999 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X69 (X69v39) x69v39
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X69 (X69v39)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X69v39, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze (X69v39). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X69 Breeze (X69v39) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія