шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X77 [X77v117Win]

Конфігурації і ціни 91Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v117Win) за ціною від 115940 грн.
Відео 20Фото 41

Серия Artline Gaming X77

Модифікації Artline Gaming X77 8
Характеристики [X77v117Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  125000 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv120 Win
від 109 908 грн.
D31WHITEv106 Win
від 111 494 грн.
D31WHITEv121 Win
від 109 999 грн.
D31WHITEv111 Win
від 107 757 грн.
D31WHITEv109 Win
від 108 285 грн.
Artline Gaming X77
X77v116Win
від 106 304 грн.
D31WHITEv92W in
від 115 454 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv44W in
від 112 244 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v45Win
від 113 960 грн.
D31WHITEv90W in
від 118 667 грн.
D31WHITEv94W in
від 112 946 грн.
D31WHITEv88W in
від 111 716 грн.
Artline Gaming X87 O...
X87WHITEv45W in
від 120 383 грн.
D31WHITEv118 Win
від 116 916 грн.
D31WHITEv108 Win
від 107 973 грн.
Artline Overlord X83
X83v47Win
D31WHITEv116 Win
від 108 447 грн.
D31WHITEv86W in
від 109 250 грн.
Artline Overlord X83
X83v44Win
від 106 523 грн.
D31WHITEv110 Win
від 101 223 грн.
Artline Gaming X85
X85v51Win
від 103 150 грн.
D31WHITEv115 Win
від 106 038 грн.
D31WHITEv96W in
від 107 051 грн.
D31WHITEv117 Win
від 105 822 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8627
від 115 247 грн.
Artline Gaming X77
X77v117
від 110 159 грн.
Artline Gaming X77
X77v118
від 122 363 грн.
Artline DRGN MAG FOR...
DRGNv127
від 122 846 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v98
від 123 332 грн.
DRGNv123

від 115 940  до 116 599 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win) X77v117Win
Artline.ua (Київ)
115 941 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win) X77v117Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win) X77v117Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win) X77v117Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win) X77v117Win
icom.net.ua (Київ)
115 940 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win)
MTA.ua (Київ)
116 599 грн.
← купити
Artline Gaming X77 (X77v117Win) x77v117win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v117Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X77v117Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v117Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v117Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія