шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X77 [X77v119Win]

Конфігурації і ціни 91Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v119Win) за ціною від 137456 грн.
Відео 20Фото 41

Серия Artline Gaming X77

Модифікації Artline Gaming X77 8
Характеристики [X77v119Win]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070 Ti
Об'єм відеопам'яті
16 ГБ
Об'єм накопичувача
2 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 3 шт.
DisplayPort v2.1a / 4 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
435x285x450 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  125000 грн.    до  145000 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8585
від 131 333 грн.
Artline Gaming D31 W...
D31WHITEv107 Win
від 137 685 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8513
від 138 863 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8597
від 140 075 грн.
Artline Gaming X94 Z...
X94v98Win
від 129 050 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8525
від 140 240 грн.
Artline Gaming X77
X77v118Win
від 128 039 грн.
Artline Overlord X93
X93v80Win
від 137 192 грн.
D31WHITEv105 Win
від 131 193 грн.
D31WHITEv97W in
від 133 128 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8633
від 133 215 грн.
D31WHITEv87W in
від 136 008 грн.
Artline Gaming X83 W...
X83WHITEv47W in
від 132 746 грн.
Artline Gaming X87 G...
X87v47Win
від 135 695 грн.
D31WHITEv85W in
Artline Overlord X93
X93v88Win
від 133 979 грн.
D31WHITEv89W in
від 138 417 грн.
D31WHITEv81W in
від 129 732 грн.
D31WHITEv83W in
X94v96Win
від 132 968 грн.
D31WHITEv95W in
від 137 943 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8501
від 126 012 грн.
D31WHITEv119 Win
від 127 065 грн.
Vinga PBA Hela
Hela D8621
від 125 328 грн.
Artline Gaming X85
X85v53Win
від 128 786 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8549
від 140 712 грн.
Artline Overlord X83
X83v46Win
від 128 303 грн.
Artline Gaming X85
X85v57Win
від 126 059 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8586
від 132 310 грн.
Vinga PBA Odin
Odin D8512
від 131 344 грн.

від 137 456  до 138 299 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win) X77v119Win
Artline.ua (Київ)
137 457 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win) X77v119Win
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win) X77v119Win
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win) X77v119Win
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win) X77v119Win
icom.net.ua (Київ)
137 456 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win)
MTA.ua (Київ)
138 299 грн.
← купити
Artline ARTLINE Gaming X77 (X77v119Win) x77v119win
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X77 Windows 11 Home (X77v119Win)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X77v119Win, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v119Win). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X77 (X77v119Win) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія