шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Orion [X89WHITEv21]

Конфігурації і ціни 260Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Orion (X89WHITEv21) за ціною від 114224 грн.
Фото 12

Серия Artline Gaming X89 Orion

Модифікації Artline Gaming X89 Orion 24
Характеристики [X89WHITEv21]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650 / B650E AORUS ELITE X AX ICE /
Серія
Ryzen 9
Тактова частота
4.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5070
Об'єм відеопам'яті
12 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 6E (802.11ax)
Bluetooth
v5.3
Звук
7.1
Потужність БЖ
750 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
480x205x470 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  105000 грн.    до  120000 грн.
Artline Gaming X89 O...
X89WHITEv13
від 114 224 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9325
від 108 471 грн.
Artline Gaming X76 O...
X76WHITEv05
від 115 190 грн.
Artline Gaming X76 G...
X76v05
від 111 980 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9199
від 112 860 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9145
від 105 009 грн.
Artline Gaming X89 G...
X89v13
від 107 756 грн.
X89v21
Vinga Odin D91
Odin D9148
від 102 580 грн.
X89v17
від 114 707 грн.
Artline Gaming A21
A21v17
від 113 474 грн.
Vinga Odin D91
Odin D9181
від 109 385 грн.
X76WHITEv08
від 114 926 грн.
Artline Gaming X86 G...
X86v27
X76v06
Vinga Hela D93
Hela D9316
від 109 970 грн.
Artline Silent SL8
SL8v24
від 115 454 грн.
Vinga Hela D93
Hela D9319
від 110 042 грн.
Artline Gaming A21
A21v20
Vinga Hela D93
Hela D9352
від 108 152 грн.
Artline Gaming X69 B...
X69v36
від 112 463 грн.
X69v40
Artline Gaming A21
A21v18
X86v24
від 112 244 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv92
від 116 423 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv94
X76WHITEv04
Vinga Odin D91
Odin D9175
від 110 998 грн.
X76WHITEv06
від 116 687 грн.
X76v08
від 111 716 грн.

від 114 224  до 114 899 грн.
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21) X89WHITEv21
Artline.ua (Київ)
114 225 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21) X89Whitev21
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Десктоп Artline Gaming X89WHITE (X89WHITEv21) X89WHITEv21
Openshop.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21) X89Whitev21
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21) X89Whitev21
icom.net.ua (Київ)
114 224 грн.
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
ARTLINE Персональний компютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21)
MTA.ua (Київ)
114 899 грн.
← купити
Artline Gaming X89WHITE (X89WHITEv21) x89whitev21
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ARTLINE Gaming X89WHITE (X89WHITEv21)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Artline X89WHITEv21, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Orion (X89WHITEv21). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Artline Gaming X89 Orion (X89WHITEv21) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія