шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA [E1504FA-BQ2837]

Конфігурації і ціни 182Відгуки  Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2837) за ціною від 27830 грн.
Відео 22Фото 55

Серия Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA

Модифікації Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA 22
Где купить? [E1504FA-BQ2837]
Характеристики [E1504FA-BQ2837]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Ryzen 3
Тактова частота
2.4 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x233x18 мм
Вага
1.63 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  25000 грн.    до  32000 грн.
Asus Vivobook Go 15 ...
E1504FA-BQ28 38
від 27 599 грн.
Lenovo IdeaPad Slim ...
82XQ01JBRA
від 28 999 грн.
E1504FA-BQ28 35
від 28 579 грн.
82XQ0149RA
від 27 820 грн.
82XQ00VTRA
від 26 999 грн.
E1504FA-BQ11 97
від 29 999 грн.
82XQ01K1RA
від 27 196 грн.
82XQ0137RA
від 26 578 грн.
E1504FA-BQ53 3
від 27 999 грн.
E1504FA-BQ27 83
від 28 706 грн.
82XQ01KBRA
E1504FA-BQ13 11
від 26 499 грн.
82XQ0136RA
82XQ01KARA
від 26 175 грн.
82XQ00LPRA
82XQ00VURA
82XQ00X3RA
82XQ012JRA
Acer Extensa 15 EX21...
NX.EJ5EU.00E
від 25 999 грн.
EX215-24-R7J Y
від 25 280 грн.
Lenovo IdeaPad 1 15A...
82VG00TARA
від 24 999 грн.
82VG00XCRA
HP 15-fc0000
15-fc0162ua
від 23 999 грн.
HP 15-fc0000
15-fc0261ua
від 22 699 грн.
Asus ExpertBook P151...
P1512CEA-EJ0 013X
від 28 875 грн.
HP 15-fc0000
15-fc0316ua
від 27 293 грн.
HP 15-fc0000
15-fc0266ua
від 25 799 грн.
Asus X515EA
X515EA-BQ308 2W
від 29 490 грн.
HP 15-fc0000
15-fc0032ua
від 28 699 грн.
HP 15-fc0000
15-fc0264ua

Asus Vivobook Go 15 Review: This Bargain Laptop Is No Big Deal ...
Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA
від 27 830  до 36 248 грн.
Asus Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 (90NB0ZR2-M04KE0) Mixed Black
MTA.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 (90NB0ZR2-M04KE0) Mixed Black 90NB0ZR2-M04KE0
Click.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Asus VivoBook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2837, 90NB0ZR2-M04KE0) VivoBook Go 15 E1504FA (E1504FA-BQ2837, 90NB0ZR2-M04KE
Denika.ua (Харків)
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 (90NB0ZR2-M04KE0)
АЛЛО (Київ)
← купити
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 (90NB0ZR2-M04KE0) Mixed Black 90NB0ZR2-M04KE0
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Asus 90NB0ZR2-M04KE0
Mallprix.com (Київ)
28 519 грн.
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 Mixed Black (90NB0ZR2-M04KE0) UA UCRF
Techno-kym.com.ua (Київ)
28 164 грн.
← купити
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 (90NB0ZR2-M04KE0) Mixed Black
Tehnomart.com (Київ)
28 308 грн.
← купити
Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 Mixed Black VivobookGo15E1504FA-BQ2837MixedBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Asus Vivobook Go 15 E1504FA-BQ2837 (90NB0ZR2-M04KE0) Mixed Black 90NB0ZR2-M04KE0
icom.net.ua (Київ)
27 830 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus E1504FA-BQ2837, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2837). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus Vivobook Go 15 OLED E1504FA (E1504FA-BQ2837) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія