шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1403CVA []

Конфігурації і ціни 13Відгуки  Обговорення  Корисне8Аксесуари
Купити ноутбук  за ціною від 38682 грн.
Відео 3Фото 27

Серия Asus ExpertBook B1 B1403CVA

Модифікації Asus ExpertBook B1 B1403CVA 1
Где купить? [B1403CVA-S67343X]
Характеристики [B1403CVA-S67343X]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
325x214x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  55000 грн.

від 38 682  до 64 988 грн.
Ноутбук Asus ExpertBook B1 B1403CVA (B1403CVA-S67343X, 90NX0811-M08U40) ExpertBook B1 B1403CVA (B1403CVA-S67343X, 90NX0811-M
Denika.ua (Харків)
38 682 грн.
← купити
ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/16GB/512/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Mobileplanet.ua (Одеса)
38 693 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 B1403CVA-S67343X (90NX0811-M08U40) 14" IPS Full HD / Intel Core 5 120H / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ /
Rozetka.ua (Київ)
45 299 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1403CVA-S67343X (90NX0811-M08U40), Core 5 210H / 14 / RAM 16 ГБ / 512 ГБ / Windows 11 Pro
Rozetka.ua (Київ)
47 630 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/24 GB/2TB/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Rozetka.ua (Київ)
58 553 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/16GB/512/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Rozetka.ua (Київ)
42 206 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/32 GB/2TB/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Rozetka.ua (Київ)
64 988 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/32 GB/512/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Rozetka.ua (Київ)
50 830 грн.
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/16GB/1TB/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS ExpertBook B1 Core 5-210H/24GB/512/Win11P (B1403CVA-S67343X)
Rozetka.ua (Київ)
44 805 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus B1403CVA-S67343X, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук . Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія