шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH [FA808UH-S8021]

Конфігурації і ціни 146Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH (FA808UH-S8021) за ціною від 58289 грн.
Відео 5Фото 42

Серия Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH

Модифікації Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH 3
Где купить? [FA808UH-S8021]
Характеристики [FA808UH-S8021]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
18 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Ryzen 7
Тактова частота
3.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
399x283x27 мм
Вага
2.6 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  70000 грн.    до  105000 грн.

Обзор на Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH
Asus TUF Gaming A18 Review - Trusted Reviews
від 58 289  до 127 499 грн.
Ігровий ноутбук ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 Jaeger Gray(90NR0NM1-M003B0) 90NR0NM1-M003B0
FOXTROT.UA (Київ)
65 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 Jaeger Gray (90NR0NM1-M003B0) EU
Zhuk.ua (Київ)
66 245 грн.
← купити
Ноутбук Asus Tuf Gaming A18 FA808UH Jaeger Gray (FA808UH-S8021) FA808UH-S8021
Openshop.ua (Київ)
70 755 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming A18 FA808UH Jaeger Gray (FA808UH-S8021, 90NR0NM1-M003B0) FA808UH-S8021, 90NR0NM1-M003B0
Geekabyte.com.ua (Київ)
60 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
95 581 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 FA808UH Jaeger Gray (FA808UH-S8021, 90NR0NM1-M003B0)
Smartmag.biz.ua (Львів)
63 013 грн.
← купити
Ноутбук FA808UH R7-260 18" 16GB 512GB FA808UH-S8021 ASUS 90NR0NM1-M003B0
Comtrading.ua (Київ)
← купити
ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16 ГБ/512 RTX5050 144 Гц FA808UH-S8021
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
58 289 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
92 126 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 - Ryzen 7 260 | 18'' | 144Hz | 16GB | 512GB | noOS | RTX5050 (PL)
MAUDAU (Київ)
62 199 грн.
← купити
Asus ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M003B0) 90nr0nm1-m003b0
Kvshop.com.ua (Київ)
68 977 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
61 159 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
81 640 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
97 573 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
90 271 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
80 312 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
88 279 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
78 985 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
70 355 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
88 942 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
71 682 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
63 718 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
72 347 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
112 178 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
103 547 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
108 194 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
101 556 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
78 689 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
94 046 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
87 008 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
77 409 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
85 088 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
76 130 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
67 812 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
85 727 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
69 091 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
61 414 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
69 732 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
108 123 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
99 804 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
104 283 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
97 885 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
75 815 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
77 638 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
83 951 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
84 582 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
96 577 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
77 089 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
90 895 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
68 806 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
69 443 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
67 531 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
92 789 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
105 681 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
85 845 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
102 889 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
98 471 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
90 474 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
98 566 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
89 002 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
119 900 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
105 923 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
100 038 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
70 612 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
87 532 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
124 315 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
114 751 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
80 175 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
97 831 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
79 438 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
112 545 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
108 131 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
77 968 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
118 395 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
75 655 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
86 165 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
114 190 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
84 763 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
100 879 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
76 357 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
67 249 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
93 172 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
95 274 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
93 872 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
74 255 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/2TB/Win11PX RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
102 981 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
107 185 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11X RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
83 363 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
109 286 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 - Ryzen 7 260 | 18'' | 144Hz | 16GB | 512GB | noOS | RTX5050 (PL)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 FA808UH-S8021 (90NR0NM1-M00320) 18" IPS Full HD 144Hz / AMD Ryzen 7 260 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ
Rozetka.ua (Київ)
82 099 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
67 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
75 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB+2TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
125 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
80 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
73 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB+1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
84 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
102 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/512 RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
65 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/2TB+2TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
127 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB+1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
77 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
104 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB+1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
110 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
79 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/16GB/1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
71 999 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/64GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
112 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
78 499 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming A18 Ryzen 7-260/32GB/1TB+1TB/Win11 Pro RTX5050 144Hz (FA808UH-S8021)
Rozetka.ua (Київ)
86 999 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming A18 FA808UH (FA808UH-S8021), Ryzen 7 260 / 18 / RAM 16 ГБ / SSD 512 ГБ / GeForce RTX 5050 8GB / Без
Rozetka.ua (Київ)
80 030 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FA808UH-S8021, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH (FA808UH-S8021). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming A18 (2025) FA808UH (FA808UH-S8021) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія