шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC [FX507ZC-E161]

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити ноутбук Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC (FX507ZC-E161) за ціною від 50026 грн.
Відео 5Фото 36

Серия Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC

Модифікації Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC 4
Характеристики [FX507ZC-E161]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
алюміній/пластик
Габарити (ШхГхТ)
354x251x25 мм
Вага
2.2 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  43000 грн.    до  60000 грн.
Lenovo Legion Slim 5...
82YA006PPB
від 49 499 грн.
Asus TUF Gaming F15 ...
FX507VU-ES53
від 45 999 грн.
FX507ZC4-HN0 18W
від 46 160 грн.
82YA006QPB
від 47 999 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1072WM
від 51 499 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1006NA
від 51 000 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV0095US
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-54E S
від 48 999 грн.
Acer Nitro 16 AN16-51
AN16-51-56VR
від 43 459 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-53F 4
HP Victus 15-fa1000
15-FA1001NW
від 47 704 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-FA1000
від 47 197 грн.
HP Victus 15-fa0000
15-FA0373NW
від 46 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-536 8
від 55 800 грн.
Gigabyte G5 KE
G5KE-52EE213 SDG5
від 57 499 грн.
HP Victus 16-d1000
16-D1112NW
від 45 949 грн.
MSI Sword 15 A12UC
S15 A12UC-433PL
від 45 500 грн.
HP Victus 15-fa1000
15-fa1914nw
від 45 250 грн.
Gigabyte G5 KF5
G5KF5-53UK35 3SH
від 44 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV005WCK
від 59 999 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-54C F
від 50 999 грн.
HP Victus 16-d1000
16-D1125NW
від 52 899 грн.
Acer Nitro 16 AN16-51
AN16-51-570E
від 53 499 грн.
Acer Nitro 5 AN515-58
AN515-58-599 5
від 49 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV009WPB
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV005ERM
від 53 999 грн.
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV00KQPB
Lenovo LOQ 15IAX9
83GS00MGRA
HP Victus 16-r0000
16-R0434NW
Lenovo LOQ 15IRH8
82XV015ERM
від 54 999 грн.

Hello, good afternoon. Does the laptop have any disadvantages or Читать...
PriceHub AI14 листопада 2025, 01:45
The Asus TUF Gaming F15 has some notable drawbacks. Users have reported that the 720p webcam quality is poor, producing washed-out images, which may not meet the expectations for video calls. Additionally, the touchpad is considered small and requires more effort to click, which can hinder usability. The audio quality from the dual speakers is also seen as lacking, with many users preferring better sound systems for an immersive experience. Lastly, while the laptop excels in gaming performance, the display's color vibrancy could be improved, as some games appear washed out in lighter areas.
[This answer is based on expert reviews that highlighted the laptop's webcam, touchpad, audio quality, and display issues as drawbacks. The specifications were referenced to confirm the webcam resolution and speaker capabilities, providing a comprehensive view of the product's limitations.]
ASUS TUF Dash F15 (2022) Review - RTINGS.com
Asus TUF Gaming F15 Review: A 1080p Gaming Powerhouse ...
Руководство пользователя к Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC
від 50 026  до 55 649 грн.
Asus Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161) Gray
MTA.ua (Київ)
52 099 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC Gray (FX507ZC-E161)
Zhuk.ua (Київ)
51 455 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC 15,6" (Intel Core i5/16GB/1TB (SSD)/RTX 3050) (FX507ZC-E161) (Standard) FX507ZC-E161
Jabko.ua (Львів)
51 599 грн.
← купити
Ноутбук Asus Tuf Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161) FX507ZC-E161
Openshop.ua (Київ)
50 769 грн.
← купити
ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161) Refurbished
Mobileplanet.ua (Одеса)
50 026 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161)
Smartmag.biz.ua (Львів)
51 078 грн.
← купити
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161) fx507zc-e161
Kvshop.com.ua (Київ)
55 577 грн.
← купити
Ноутбук Asus TUF Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161) Gray
Rozetka.ua (Київ)
54 500 грн.
← купити
Asus TUF Gaming F15 FX507ZC (FX507ZC-E161) Refurbished fx507zc-e161
Kvshop.com.ua (Київ)
53 377 грн.
← купити
Ноутбук ASUS TUF Gaming F15 2022 FX507ZC-E161 Mecha Gray REF
Rozetka.ua (Київ)
55 649 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus FX507ZC-E161, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC (FX507ZC-E161). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus TUF Gaming F15 (2022) FX507ZC (FX507ZC-E161) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія