шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (модель gpu)
Radeon RX 6700 XT
Radeon RX 6800 XT
GeForce GTX 1080 Ti
GeForce RTX 2080
GeForce RTX 2080 SUPER
GeForce RTX 2080 Ti
GeForce RTX 3070 Ti
GeForce RTX 4060 Ti
Radeon RX 7600 XT
Radeon RX 7700 XT
Radeon RX 9060
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення1Корисне2Аксесуари10+
Купити відеокарта Asus GeForce RTX 5090 TUF за ціною від 176399 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Asus GeForce RTX 5090 TUF

Займає слотів: 3.5; Рекомендована потужність БЖ від (Вт): 1000; Додаткове живлення: 16 pin; Підсвічування: Asus Aura Sync; Кількість вентиляторів: 3 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 3; HDMI (шт): 2;яті (Мбіт/с): 28000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2437
ПідключенняPCIe v5.0 16x
Графічний процесор
Модель GPUGeForce RTX 5090
АрхітектураBlackwell
Об'єм пам'яті32 ГБ
Тип пам’ятіGDDR7
Розрядність шини512 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2437 МГц
Швидкість пам'яті28000 Мбіт/с
Техпроцес4 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
HDMI2 шт
Версія HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версія DisplayPortv.2.1b
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Потокових процесорів21760
Тензорних ядер680
RT ядер170
Текстурних блоків680
Тест Passmark G3D Mark39373 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів3 шт.
ПідсвічуванняAsus Aura Sync
Додаткове живлення16 pin
Рекомендована потужність БЖ від1000 Вт
Довжина348 мм / 348x146x72 /
Висота146 мм
Займає слотів3.5
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  160000 грн.    до  215000 грн.

від 176 399  до 204 754 грн.
Asus Відеокарта Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32GB GDDR7 (TUF-RTX5090-32G-GAMING)
MTA.ua (Київ)
187 199 грн.
← купити
Відеокарта ASUS TUF-RTX5090-32G-GAMING
Justbuy.com.ua (Київ)
182 559 грн.
← купити
Відеокарта Asus Tuf Gaming GeForce Rtx 5090 32GB GDDR7 (TUF-RTX5090-32G-GAMING)
Цифра (Київ)
183 162 грн.
← купити
Відеокарта ASUS TUF-RTX5090-32G-GAMING (90YV0LY1-M0NA00)
Smartmag.biz.ua (Львів)
182 248 грн.
← купити
Відеокарта ASUS TUF-RTX5090-32G-GAMING (90YV0LY1-M0NA00)
Idrop.com.ua (Київ)
176 399 грн.
← купити
Відеокарта Asus TUF Gaming GeForce RTX 5090 32768MB (TUF-RTX5090-32G-GAMING)
Zhuk.ua (Київ)
189 000 грн.
← купити
Відеокарта ASUS TUF-RTX5090-32G-GAMING (90YV0LY1-M0NA00)
Tv-mir.com.ua (Київ)
180 862 грн.
← купити
Asus ASUS GeForce RTX5090 32GB TUF GAMING (TUF-RTX5090-32G-GAMING) Відеокарта ASUS GeForce RTX5090 32GB TUF GAMING (TUF-RTX5
Kvshop.com.ua (Київ)
191 477 грн.
← купити
Відеокарта ASUS TUF-RTX5090-32G-GAMING (90YV0LY1-M0NA00) NW67117
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
188 680 грн.
← купити
Відеокарта ASUS TUF-RTX5090-32G-GAMING (90YV0LY1-M0NA00)
Rozetka.ua (Київ)
204 754 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus GeForce RTX 5090 TUF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта Asus GeForce RTX 5090 TUF. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта Asus GeForce RTX 5090 TUF у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія