шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер Asus NUC 15 Pro [RNUC15CRHC500002]

Конфігурації і ціни 65Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити персональний комп'ютер Asus NUC 15 Pro (RNUC15CRHC500002) за ціною від 27383 грн.
Відео 1Фото 36

Серия Asus NUC 15 Pro

Модифікації Asus NUC 15 Pro 5
Где купить? [RNUC15CRHC500002]
Характеристики [RNUC15CRHC500002]
Колір
Тип
неттоп
Серія
Ядро 5
Тактова частота
1.6 ГГц
Об'єм ОЗП
без ОЗП
Модель відеокарти
UHD Graphics Xe 48EU
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
Привід
немає
Wi-Fi
Wi-Fi 7 (802.11be)
Bluetooth
v5.4
Потужність БЖ
120 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
117x112x54 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  34000 грн.
Asus NUC 15 Pro
RNUC15CRHU50 0002
від 29 388 грн.
Lenovo V100q
13GE000PUI
від 23 772 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 512
від 29 199 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 256
від 26 899 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 1T
від 24 599 грн.
Lenovo ThinkCentre n...
13GT0004UI
від 29 876 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.32 1T
від 30 799 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.85 12
від 24 999 грн.
Vinga Mini PC V667
V6671255U.16 512
від 30 999 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 512
від 26 999 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.81 T
від 26 099 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.82 56
від 23 999 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.32 1T
Vinga Mini PC V661
V6611235U.16 1T
від 28 799 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 512
Vinga Mini PC V655
V6551220P.81 T
від 24 199 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.81 T
Lenovo V100q
13GE000EUI
від 28 040 грн.
Asus NUC 13 Pro Kit
NUC13ANHi5
від 29 099 грн.
Lenovo V100q
13GE000TUI
від 31 895 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.85 12W1H
від 28 899 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 256W1H
від 28 499 грн.
Vinga Mini PC V661
V6611235U.81 TW1H
від 29 899 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 512W1H
від 29 999 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.82 56W1H
Vinga Mini PC V661
V6611235U.82 56W1H
від 26 399 грн.
13B9000RUI
від 31 390 грн.
13B9001JUI
Vinga Mini PC V656
V6561220P.85 12W1P
від 30 299 грн.
Vinga Mini PC V656
V6561220P.16 256W1P
від 30 499 грн.

Огляд та тестування міні-ПК ASUS NUC 15 Pro. Система формату 4x4 дюйми
ASUS NUC 15 Pro: маленький ПК з великими можливостями
від 27 383  до 38 437 грн.
Комп'ютер ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 / Core 5 210H 45W/Intel Arc graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 (90AR00Q2-M0
Itbox.ua (Київ)
30 750 грн.
← купити
ASUS 90AR00Q2-M00030
Mallprix.com (Київ)
29 440 грн.
← купити
Комп'ютер ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 / Core 5 210H 45W/Intel Arc graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 (90AR00Q2-M0
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Неттоп Asus NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 (90AR00Q2-M00030) 90AR00Q2-M00030
Vodafone.ua (Київ)
29 550 грн.
← купити
Комп'ютер ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 / Core 5 210H 45W/Intel Arc graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 (90AR00Q2-M0
Q-techno.com.ua (Київ)
29 636 грн.
← купити
NUC 15 PRO/RNUC15CRHC500002/Core 5 210H 45W/графіка Intel Arc/без оперативної пам'яті/без сховища/Intel Wi-Fi 7 BE202/USB вс
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 / Core 5 210H 45W/Intel Arc graphics/no RAM/no Storage/In 90AR00Q2-M00030
icom.net.ua (Київ)
27 383 грн.
← купити
Комп'ютер ASUS NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 / Core 5 210H 45W/Intel Arc graphics/no RAM/no Storage/Intel Wi-Fi 7 (90AR00Q2-M0
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Неттоп Asus NUC 15 Pro RNUC15CRHC500002 (90AR00Q2-M00030) Black 90AR00Q2-M00030
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер ASUS NUC 15 PRO RNUC15CRHC500002 Intel Core i5 210H/Без ОЗП/Без SSD/Intel UHD Graphics/Без ОС (90AR00Q2-M00030)
MAUDAU (Київ)
32 380 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus RNUC15CRHC500002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер Asus NUC 15 Pro (RNUC15CRHC500002). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер Asus NUC 15 Pro (RNUC15CRHC500002) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія