шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus Vivobook 15 X1502ZA [X1502ZA-BQ1569]

Конфігурації і ціни 3Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Asus Vivobook 15 X1502ZA (X1502ZA-BQ1569) за ціною від 26949 грн.
Відео 39Фото 59

Серия Asus Vivobook 15 X1502ZA

Модифікації Asus Vivobook 15 X1502ZA 3
Характеристики [X1502ZA-BQ1569]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
360x233x20 мм
Вага
1.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  30000 грн.
Asus Vivobook 15 X15...
X1504ZA-BQ36 5
від 26 999 грн.
X1504VA-BQ00 5
від 27 999 грн.
Lenovo IdeaPad 1 15I...
82QD00K5RA
від 25 999 грн.
Acer Aspire Go AG15-...
AG15-72P-503 U
AG15-72P-563 5
від 24 069 грн.
AG15-72P-50Y 4
HP 15-fd1000
15-fd1059ua
від 29 999 грн.
NX.J51EU.00E
Asus Vivobook 16 R16...
R1605ZA-MB18 1
Asus Vivobook 15 R15...
R1502ZA-BQ10 01
від 25 500 грн.
X1504ZA-BQ50 7
від 24 519 грн.
R1502ZA-BQ10 01T
R1502ZA-BQ10 03
від 23 499 грн.
HP 250 G10
B39RMAT
Asus Vivobook 15 F15...
F1504VA-BQ12 6W
Dell 15 DC15250
210-BRNX54Wh UBU
HP 15s-fq5000
15S-FQ5051NQ
від 27 081 грн.
HP 250 G10
725G5EA
від 24 199 грн.
F1504VAP-SB5 4
від 26 636 грн.
HP 250 G10
B39SVAT
від 26 439 грн.
AG15-72P-53G B
від 26 250 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1150ua
від 26 149 грн.
HP 250 G10
B39Q5AT
HP 15s-fq5000
15S-FQ5135NW
від 27 053 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1152ua
від 24 999 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1148ua
NX.J51EX.00A
від 23 449 грн.
HP 15-fd1000
15-fd1073ua
від 25 137 грн.
AG15-71P-58W M
від 23 969 грн.
AG15-51P-510 U
від 22 815 грн.

Руководство пользователя Asus Vivobook 15 X1502ZA
Останній раз товар продавався за:
26 949 грн.
Товар застарів

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus X1502ZA-BQ1569, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus Vivobook 15 X1502ZA (X1502ZA-BQ1569). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus Vivobook 15 X1502ZA (X1502ZA-BQ1569) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія