шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Asus (тип пристрою)

Каталог /

Ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA [X1704VA-AU820]

Конфігурації і ціни 291Відгуки  Обговорення  Корисне9Аксесуари
Купити ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA (X1704VA-AU820) за ціною від 38565 грн.
Відео 11Фото 27

Серия Asus Vivobook 17 X1704VA

Модифікації Asus Vivobook 17 X1704VA 21
Характеристики [X1704VA-AU820]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
17.3 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core 5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
без ОС
Стандарт захисту MIL-STD-810
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
399x254x20 мм
Вага
2.1 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  35000 грн.    до  50000 грн.
Asus Vivobook 17 X17...
X1704VA-AU98 0
від 41 957 грн.
X1704VA-AU98 9
від 42 640 грн.
X1704VA-AU88 9
від 39 107 грн.
X1704VA-AU89 0
від 38 741 грн.
X1704VA-AU98 2
від 39 999 грн.
Lenovo IdeaPad 3 17I...
82RL00CEPB
від 39 899 грн.
X1704VA-AU88 7
від 34 414 грн.
Asus Vivobook 17 R17...
R1704VA-AU10 1
від 35 941 грн.
X1704VA-AU10 71W
від 42 800 грн.
HP 17-cn3000
17-cn3005nq
від 38 630 грн.
HP 17-cn4000
17-cn4042ua
від 41 575 грн.
HP 17-cn4000
17-cn4043ua
від 39 059 грн.
HP 17-cn4000
17-cn4001nq
від 43 730 грн.
Acer Aspire 17 A17-51M
A17-51M-593P
від 44 830 грн.
X1704VA-AU10 69W
від 43 800 грн.
X1704VA-AU98 8
від 43 640 грн.
X1704VA-AU10 93
від 38 102 грн.
X1704VA-AU81 7W
від 34 525 грн.
HP 17-cn4000
17-cn4036ua
від 44 699 грн.
Acer Aspire 17 A17-51M
A17-51M-55UP
HP 17-cn4000
17-cn4041ua
від 43 483 грн.
HP 17-cn4000
17-cn4009nw
від 33 763 грн.
Acer Aspire 17 A17-51M
A17-51M-523U
HP 17-cn4000
17-cn4048ua
від 45 391 грн.
X1704VA-AU10 68W
від 41 755 грн.
HP 17-cn4000
17-cn4040ua
HP 17-cn3000
17-cn3327dx
від 35 996 грн.
Acer Aspire 17 A17-51M
A17-51M-76M2
від 35 072 грн.
HP 470 G9
4Z7D6AVV1
від 49 999 грн.

ASUS Vivobook 17 F1704 (X1704) review - it's comfortable during load and has big
Драйверы Asus Vivobook 17 X1704VA
від 38 565  до 48 777 грн.
Ноутбук ASUS Vivobook 17 X1704VA Cool Silver (X1704VA-AU820)
Smartmag.biz.ua (Львів)
45 967 грн.
← купити
Asus Vivobook 17 X1704VA Cool Silver (X1704VA-AU820) Ноутбук Vivobook 17 X1704VA Cool Silver (X1704VA-AU820)
Kvshop.com.ua (Київ)
48 777 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook 17 Core 5 120U/16GB/512 (X1704VA-AU820)
Rozetka.ua (Київ)
38 565 грн.
← купити
Ноутбук ASUS Vivobook 17 Core 5 120U/16GB/512 (X1704VA-AU820)
Rozetka.ua (Київ)
38 951 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Asus X1704VA-AU820, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA (X1704VA-AU820). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Asus Vivobook 17 X1704VA (X1704VA-AU820) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія