шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари10+
Купити зарядний пристрій Canyon CNS-CUW65ACC за ціною від 819 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Canyon CNS-CUW65ACC

Габарити (мм): 56x36x36; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
PPS
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
56x36x36 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 819  до 1 187 грн.
Canyon Адаптер живлення для телефона Canyon CU65ACC GaN 65W White (CNS-CUW65ACC)
MTA.ua (Київ)
899 грн.
← купити
Canyon CU65ACC 65w GaN PD 2xUSB-C/USB-A ports charger white (CNS-CUW65ACC)
AKS.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Canyon CU65ACC GaN 65W White (CNS-CUW65ACC) CNS-CUW65ACC
Click.ua (Київ)
← купити
Canyon CNS-CUW65ACC
Mallprix.com (Київ)
819 грн.
← купити
Зарядний пристрій CANYON CU65ACC GaN PD QC 65W White (CNS-CUW65ACC) CNS-CUW65ACC
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Canyon CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC White (CNS-CUW65ACC) CU65ACCGaN65W2xPD1xQCWhite(CNS-CUW65ACC)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій CANYON CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White CNS-CUW65ACC
Comtrading.ua (Київ)
978 грн.
← купити
Зарядний пристрій Canyon CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White (CNS-CUW65ACC) CNS-CUW65ACC
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Canyon CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White (CNS-CUW65ACC) CNS-CUW65ACC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Canyon CU65ACC GaN 65W 2xPD 1xQC EU White (CNS-CUW65ACC) CNS-CUW65ACC
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Canyon CNS-CUW65ACC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Canyon CNS-CUW65ACC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Canyon CNS-CUW65ACC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія