шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Кардридер / USB-хаб Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter

Ціни46Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити кардридер / USB-хаб Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter за ціною від 2006 грн.
Відео 7Фото 4

Характеристики та опис Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter

microSD;яті: SD; Слоти карт пам' LAN (RJ-45); VGA; HDMI: 1 шт.; Power Delivery: 100 Вт; Інтерфейс USB-C: 5Gbps; USB-C (шт.): 1; Інтерфейс USB-A: 5Gbps; USB-А (шт.): 3; Інтерфейс підключення: 5 Gbps (3.2 gen1); Підключення до ПК: USB-C; Виконання: зовнішній; Тип: хаб з картридером
Колір
Тип
хаб з картридером
Виконання
зовнішній
Підключення до ПК
USB-C
5 Gbps (3.2 gen1)
USB-A
3 шт.
5Gbps
USB-C
1 шт.
5Gbps
Power Delivery
100 Вт
HDMI
1 шт.
VGA
LAN (RJ-45)
Слоти карт пам'яті
SD
microSD
Матеріал корпуса
метал
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1900 грн.    до  3000 грн.

від 2 006  до 4 170 грн.
Choetech USB-хаб Choetech HUB-M15 9 in 1 USB-C Multiport Adapter
MTA.ua (Київ)
2 099 грн.
← купити
Choetech HUB-M15-GY
Mallprix.com (Київ)
2 055 грн.
← купити
Док-станція Choetech USB-C 9-в-1 (HUB-M15-GY)
АЛЛО (Київ)
2 499 грн.
← купити
USB-хаб Choetech HUB-M15 USB Type-C 9-в-1
Click.ua (Київ)
2 449 грн.
← купити
Док-станція CHOETECH USB-C 9-в-1 (HUB-M15-GY) HUB-M15-GY
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Концентратор Choetech hub-m15 9 in 1 usb-c Multiport Adapter
Tviy-Dim.com (Київ)
2 408 грн.
← купити
Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter (HUB-M15)
Tehnomart.com (Київ)
2 324 грн.
← купити
Мультипортовий адаптер Choetech 9 in 1 USB-C Multiport Adapter (HUB-M15) 9 in 1 USB-C Multiport Adapter (HUB-M15)
Denika.ua (Харків)
2 281 грн.
← купити
Концентратор Choetech USB-C 9-in-1 (HUB-M15-GY) HUB-M15-GY
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Choetech USB-C 9-в-1 (HUB-M15-GY) USB-C9-в-1(HUB-M15-GY)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: кардридер / usb-хаб Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на кардридер / usb-хаб Choetech 9-in-1 USB-C Multiport Adapter у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія