шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Inspiron 14 7440 2-in-1 [0J2JX]

Конфігурації і ціни 53Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити ноутбук Dell Inspiron 14 7440 2-in-1 (0J2JX) за ціною від 44460 грн.
Відео 18Фото 21

Серия Dell Inspiron 14 7440 2-in-1

Модифікації Dell Inspiron 14 7440 2-in-1 10
Характеристики [0J2JX]
Колір
Тип
трансформер 360°
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
глянцеве
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Сенсорний
Серія
Core 7
Тактова частота
1.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
алюміній
Габарити (ШхГхТ)
314x226x19 мм
Вага
1.74 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  52500 грн.
Dell Latitude 14 943...
9430-102FR
від 45 549 грн.
Dell Inspiron 14 744...
7440-5311
від 41 167 грн.
HP Pavilion x360 14-...
14-EK1024NW
від 48 899 грн.
14-EK1034NW
від 38 600 грн.
7440-7418
від 50 250 грн.
14-EK1004NW
від 37 750 грн.
HP Spectre x360 14-e...
14-EF0024NN
від 48 499 грн.
9430-103FR
від 46 799 грн.
14-ek1012ua
від 42 099 грн.
HP OmniBook 5 Flip 1...
14-fp0004nw
від 36 288 грн.
14-fp0000nw
від 40 854 грн.
Acer Aspire 5 Spin 1...
A5SP14-51MTN -777Z
від 43 999 грн.
A5SP14-51MTN -54GX
від 42 499 грн.
14-fp0022nw
від 37 287 грн.
Lenovo IdeaPad Flex ...
82Y0000HUS
від 41 900 грн.
Dell Inspiron 14 743...
7430-6993
від 47 999 грн.
A5SP14-51MTN -782R
від 41 499 грн.
82R70002US
від 40 499 грн.
82R700KTRM
від 39 999 грн.
A5SP14-51MTN -72D2
від 49 999 грн.
Lenovo IdeaPad 5 2-i...
83DT000MUS
від 51 539 грн.
14-fp0220nw
від 37 743 грн.
A5SP14-51MTN -55UK
14-fp0035ua
від 48 925 грн.
A5SP14-51MTN -5032
від 38 999 грн.
14-fp0014ua
від 47 802 грн.
Acer Chromebook Plus...
CPE594-1N-TC O-52GR
від 31 519 грн.
A5SP14-51MTN -59MH
від 37 499 грн.

Inspiron 14 7440 2-in-1
Dell Inspiron 14 2-in-1 review: A zippy laptop with speakers that scream
Руководство пользователя Dell Inspiron 14 7440 2-in-1
від 44 460  до 46 080 грн.
Ноутбук Dell Inspiron 7440 2in1 (0J2JX)
Stls.store (Київ)
46 080 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 7440 2in1 14" (Intel Core 7/16GB/512GB (SSD)/Iris Xe) (0J2JX) (Standard) 0J2JX
Jabko.ua (Львів)
45 199 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 7440 2in1 (0J2JX)
Цифра (Київ)
45 446 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 2in1 7440 (0J2JX) 0J2JX
Sota.store (Київ)
44 460 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 7440 2in1 (0J2JX)
Tv-mir.com.ua (Київ)
44 621 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 0J2JX, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Inspiron 14 7440 2-in-1 (0J2JX). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Inspiron 14 7440 2-in-1 (0J2JX) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія