шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Latitude 15 3550 [210-BLRF]

Конфігурації і ціни 35Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити ноутбук Dell Latitude 15 3550 (210-BLRF) за ціною від 31388 грн.
Відео 14Фото 9

Серия Dell Latitude 15 3550

Модифікації Dell Latitude 15 3550 6
Где купить? [210-BLRF]
Характеристики [210-BLRF]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i7
Тактова частота
1.2 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
8 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Linux
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x240x20 мм
Вага
1.8 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  40000 грн.    до  57500 грн.
Dell Latitude 15 3540
N015L354015E MEAVP
від 47 600 грн.
Dell Latitude 15 3550
N006L355015E MEA_VP
від 47 250 грн.
HP 250R G9
C68VYET
від 43 549 грн.
Dell Pro 16 PC16250
DYFPN
від 44 996 грн.
Acer TravelMate P2 T...
NX.BD5EP.004
від 38 615 грн.
NX.BDZEP.001
від 50 930 грн.
Dell Latitude 15 3550
N007L355015E MEA_VP
від 50 249 грн.
TMP216-51-G2 -TCO-57L3
від 43 108 грн.
Dell Latitude 15 3540
N033L354015E MEAACVP
від 50 250 грн.
Dell Latitude 15 3540
N022L354015E MEAVP
від 51 250 грн.
Dell Vostro 15 3530
N1605QPVNB35 30EMEA01
від 44 999 грн.
MSI Modern 15 F1MG
F1MG-886PL
від 34 139 грн.
MSI Modern 15 F1MG
F1MG-663PL
від 40 854 грн.
HP 250R G9
B39Z9AT
від 42 673 грн.
HP 250R G9
C5ME3AT
від 42 129 грн.
HP 250R G9
CT0Z5AT
від 51 293 грн.
Asus ExpertBook B1 B...
B1502CVA-BQ0 112X
від 44 950 грн.
Dell Latitude 15 3550
N005L355015E MEA_VP
від 52 000 грн.
Dell Latitude 15 3540
N017L354015E MEAVP
від 44 249 грн.
Dell Vostro 15 3520
N5305PVNB352 0EMEA01
від 42 199 грн.
NX.BGPEP.007
від 53 930 грн.
Dell Latitude 15 3540
N032L354015E MEAACVP
від 36 999 грн.
HP 250R G9
C7GA7AT
від 27 999 грн.
Dell Latitude 15 3540
N047L354015E MEAADLVP
від 40 215 грн.
HP 250R G9
C68VTET
від 35 599 грн.
NX.B6SEP.004
від 39 455 грн.
Acer Aspire Lite AL1...
NX.D73EP.003
від 30 999 грн.
Dell Latitude 15 5530
N207L5530MLK 15UAUBU
від 54 500 грн.
Acer Aspire 5 A515-57
A515-57-76U1
від 49 202 грн.
Dell Vostro 16 5640
N1006VNB5640 EMEA01
від 47 900 грн.

Dell Latitude 3550-0123 Notebook Review - NotebookCheck.net ...
Руководство пользователя Dell Latitude 15 3550
від 31 388  до 59 267 грн.
Dell Latitude 3550 Touch Black (210-BLRFI516512TWP)
iTMag.ua (Київ)
40 799 грн.
← купити
Dell Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRFi516512TWP)
MTA.ua (Київ)
50 899 грн.
← купити
Dell Latitude 3550 Touch Black (210-BLRFI516512TWP)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 Touch Black (210-BLRFI516512TWP) Latitude 3550 Touch Black (210-BLRFI516512TWP)
Denika.ua (Харків)
52 440 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRFi516512TWP) 210-BLRFi516512TWP
Itbox.ua (Київ)
48 999 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRFi516512TWP) 210-BLRFi516512TWP
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук DELL Latitude 3550 (210-BLRF) 210-BLRF
Voxel.com.ua (Київ)
31 388 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRFi516512TWP) 210-BLRFi516512TWP
icom.net.ua (Київ)
47 414 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 (210-BLRFi516512TWP) 210-BLRFi516512TWP
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Latitude 3550 Touch Black (210-BLRFI516512TWP)
Tv-mir.com.ua (Київ)
48 727 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 210-BLRF, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Latitude 15 3550 (210-BLRF). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Latitude 15 3550 (210-BLRF) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія