шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 PC14250 [210-BPGW-ERC]

Конфігурації і ціни 298Відгуки  Обговорення  Корисне7Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 PC14250 (210-BPGW-ERC) за ціною від 63770 грн.
Відео 16Фото 18

Серия Dell Pro 14 PC14250

Модифікації Dell Pro 14 PC14250 16
Характеристики [210-BPGW-ERC]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x225x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  57500 грн.    до  80000 грн.

від 63 770  до 80 673 грн.
Ноутбук DELL Pro 14 PC14250 (210-BPGW-ERC) 210-BPGW-ERC
Moyo.ua (Київ)
69 519 грн.
← купити
Dell Ноутбук Dell Pro 14 PC14250 (210-BPGW-ERC) Black
MTA.ua (Київ)
76 236 грн.
← купити
Ноутбук DELL Pro 14 PC14250 Black (210-BPGW-ERC) 210-BPGW-ERC
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
DELL Pro 14 PC14250 (210-BPGW-ERC) 210-BPGW-ERC
Luckylink.kiev.ua (Київ)
65 243 грн.
← купити
Ноутбук DELL Pro 14 PC14250, 14" AG IPS FHD+, Intel Core i5-1335U, 32GB, F256GB, UMA, 1Y PLSC, W11P, чорний (210-BPGW-ERC) 2
icom.net.ua (Київ)
63 770 грн.
← купити
Ноутбук DELL Pro 14 PC14250, 14" AG IPS FHD+, Intel Core i5-1335U, 32GB, F256GB, UMA, 1Y PLSC, W11P, чорний 210-BPGW-ERC
Comtrading.ua (Київ)
63 936 грн.
← купити
Dell Pro 14 Black (210-BPGW-ERC) 210-bpgw-erc
Kvshop.com.ua (Київ)
69 999 грн.
← купити
Ноутбук Dell 14 Pro 14 PC14250 FHD IPS/Intel i5-1335U/32GB/256SSD/UMA/W11P/Black (210-BPGW-ERC) 210-BPGW-ERC
Compx.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Laptop (210-BPGW-ERC) Magnetite
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Dell 14 Pro 14 PC14250 FHD IPS/Intel i5-1335U/32GB/256SSD/UMA/W11P/Black (210-BPGW-ERC)
Rozetka.ua (Київ)
80 673 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 210-BPGW-ERC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 PC14250 (210-BPGW-ERC). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 PC14250 (210-BPGW-ERC) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія