шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Inspiron 15 3530 [3530-3331]

Конфігурації і ціни 79Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Inspiron 15 3530 (3530-3331) за ціною від 29630 грн.
Відео 70Фото 14

Серия Dell Inspiron 15 3530

Модифікації Dell Inspiron 15 3530 7
Где купить? [3530-3331]
Характеристики [3530-3331]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
15.6 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core i5
Тактова частота
0.9 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
512 ГБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
359x235x18 мм
Вага
1.7 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  30000 грн.    до  38000 грн.
Asus Vivobook 15 X15...
X1504VA-I785 12BL0W
від 33 898 грн.
Asus Vivobook 15 F15...
F1504VA-W165
від 33 402 грн.
Asus Vivobook 16 F16...
F1605VAP-OS5 4
від 33 909 грн.
MSI Modern 15 B12MO
B12MO-686PL
від 33 500 грн.
Acer Aspire Go AG15-...
AG15-71P-59A S
від 32 799 грн.
Dell 15 DC15250
LDC15250-531 5BLK
від 30 362 грн.
Dell Inspiron 15 3520
3520-8863
від 32 999 грн.
AG15-72P-77T E
від 30 788 грн.
Acer Extensa 15 EX21...
NX.EJCEP.001
від 32 900 грн.
AG15-51P-510 UDX
від 36 806 грн.
HP 15s-fq5000
15s-fq5083nl
від 31 159 грн.
Lenovo IdeaPad Slim ...
83E6002EUS
від 37 306 грн.
X1504VA-BQ29 32W
від 27 862 грн.
Dell Inspiron 15 3530
3530-8026
від 30 757 грн.
MSI Modern 15 B12MO
B12MO-640PL
від 31 800 грн.
F1502ZA-W165
від 29 049 грн.
X1504VA-BQ38 33WS
від 35 376 грн.
F1605VA-WS74
від 26 399 грн.
X1504VA-CB52 -CB
від 29 792 грн.
AG15-72P-56D 7
від 32 039 грн.
Acer Aspire Go 16 AG...
NX.JTHEU.006
від 34 999 грн.
Asus Vivobook 15 R15...
R1502ZA-BQ10 02
від 35 084 грн.
Dell Pro 15 Essentia...
PV15250RPLU0 05PUBU
від 25 415 грн.
HP 250R G10
B9YN9ET
від 31 999 грн.
PV15250RPLU0 05UAUBU
від 35 349 грн.
X1504VA-BQ29 98
від 34 106 грн.
R1504ZA-BQ49 7
від 26 699 грн.
X1504VA-BQ58 9
від 33 999 грн.
HP 250 G10
AK9P9AT
від 33 706 грн.
X1504VA-BQ29 11

від 29 630  до 41 185 грн.
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/512/Win11 (Inspiron-3530-3331) Inspiron-3530-3331
Openshop.ua (Київ)
29 630 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/24GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
37 164 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/24GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
35 820 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/24GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Rozetka.ua (Київ)
36 060 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Technoshark.com.ua (Луцьк)
31 852 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Gadgetgalaxy.com.ua (Луцьк)
30 700 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Rozetka.ua (Київ)
31 474 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/24GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Rozetka.ua (Київ)
41 185 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/16GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Rozetka.ua (Київ)
35 298 грн.
← купити
Ноутбук Dell Inspiron 3530 i5-1334U/24GB/512/Win11 Zestaw (Inspiron-3530-3331)
Rozetka.ua (Київ)
39 223 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 3530-3331, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Inspiron 15 3530 (3530-3331). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Inspiron 15 3530 (3530-3331) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія