шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Latitude 14 5450 [3H85P]

Конфігурації і ціни 185Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити ноутбук Dell Latitude 14 5450 (3H85P) за ціною від 38895 грн.
Відео 89Фото 9

Серия Dell Latitude 14 5450

Модифікації Dell Latitude 14 5450 34
Характеристики [3H85P]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
0.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
256 ГБ
Безпека
сканер відбитків пальців / суміщений з кнопкою вмикання /
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
321x212x21 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  45000 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D3RM
від 36 907 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK166
від 39 117 грн.
Dell Latitude 14 5450
PFK66
від 32 487 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP8DT
від 32 132 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
BTO114PB1425 02N1EMEA
від 38 896 грн.
Dell Pro 14 PC14250
210-BQGZ
від 34 810 грн.
Asus ExpertBook B5 B...
B5404CMA-Q50 223X
від 36 999 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21MR005SCA
від 36 899 грн.
HP EliteBook 640 G11
901F1AV
від 43 068 грн.
Asus ExpertBook B3 B...
B3404CMA-Q50 950X
від 32 999 грн.

Dell Latitude 14 5000 Series (E5450) Review | PCMag
Руководство пользователя Dell Latitude 14 5450
від 38 895  до 39 899 грн.
Ноутбук Dell Latitude 5450 (3H85P) Standard, Intel Core Ultra 5, 16/256, Intel Graphics, Windows 11 home, срібний
Rozetka.ua (Київ)
39 899 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (3H85P) Standard, Intel Core Ultra 5, 16/256, Intel Graphics, Windows 11, срібний
Rozetka.ua (Київ)
38 895 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell 3H85P, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Latitude 14 5450 (3H85P). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Latitude 14 5450 (3H85P) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія