шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 [AC16250010]

Конфігурації і ціни 577Відгуки  Обговорення  Корисне11Аксесуари
Купити ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 (AC16250010) за ціною від 67879 грн.
Відео 40Фото 13

Серия Dell Alienware 16 Aurora AC16250

Модифікації Dell Alienware 16 Aurora AC16250 44
Где купить? [AC16250010]
Характеристики [AC16250010]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
16 "
Тип матриці
*VA / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
2560x1600 (16:10)
Серія
Core 7
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
32 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
357x265x19 мм
Вага
2.5 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  65000 грн.    до  100000 грн.

від 67 879  до 107 394 грн.
Alienware 16 Aurora (Alienware-AC16250010)
iTMag.ua (Київ)
71 999 грн.
← купити
Alienware Ноутбук Alienware 16 Aurora (Alienware-AC16250010) Blue
MTA.ua (Київ)
71 699 грн.
← купити
Alienware 16 Aurora (Alienware-AC16250010)
Noteboochek.com.ua (Київ)
← купити
Ноутбук Alienware 16 Aurora AC16250 (Alienware-AC16250010) EU
Zhuk.ua (Київ)
70 875 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora Core 7 240H/32GB/1TB/W11 RTX5060 120Hz Alienware-AC16250010
Shoplaptop.com.ua (Мостиська)
74 450 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora Core 7 240H/32GB/1TB/W11 RTX5060 120Hz (Alienware-AC16250010) Alienware-AC16250010
Openshop.ua (Київ)
71 284 грн.
← купити
Alienware 16 Aurora (Alienware-AC16250010) Alienware-AC16250010
Geekabyte.com.ua (Київ)
83 749 грн.
← купити
Dell Alienware 16 Aurora Core 7 240H/32GB/1TB/W11 RTX5060 120Hz (Alienware-AC16250010)
Mobileplanet.ua (Одеса)
69 757 грн.
← купити
Ноутбук Dell Alienware 16 Aurora (AC16250010) Core 7 240H/32GB/1TB/W11 RTX5060 120Hz
Technoshark.com.ua (Луцьк)
79 649 грн.
← купити
Dell Alienware 16 Aurora Core 7 240H/32GB/1TB/W11 RTX5060 120Hz Alienware-AC16250010
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
71 986 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell AC16250010, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 (AC16250010). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Alienware 16 Aurora AC16250 (AC16250010) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія