шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Latitude 14 5450 [PFK466]

Конфігурації і ціни 185Відгуки  Обговорення  Корисне12Аксесуари
Купити ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK466) за ціною від 81398 грн.
Відео 89Фото 9

Серия Dell Latitude 14 5450

Модифікації Dell Latitude 14 5450 34
Характеристики [PFK466]
Колір
Тип
ноутбук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
матове
Роздільна здатність дисплея
1920x1080 (16:9)
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
0.8 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
64 ГБ
Ємність накопичувача
2 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців / суміщений з кнопкою вмикання /
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
321x212x21 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  67500 грн.    до  100000 грн.
Dell Latitude 14 5450
GP84DT
від 79 560 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D34RM
від 88 400 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ0084APB
від 96 356 грн.

Dell Latitude 14 5000 Series (E5450) Review | PCMag
Руководство пользователя Dell Latitude 14 5450
від 81 398  до 87 544 грн.
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK466)
Stls.store (Київ)
84 651 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK466) Latitude 5450 (PFK466)
Denika.ua (Харків)
87 544 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (Intel Core Ultra 5/64GB/2TB (SSD)/Intel Arc Graphics) (PFK466) (Standard) PFK466
Jabko.ua (Львів)
83 299 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK466)
Цифра (Київ)
82 937 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK466) (PFK466)
Техно Їжак (Київ)
82 599 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK466) PFK466
Sota.store (Київ)
81 900 грн.
← купити
Ноутбук Dell Latitude 5450 (PFK466)
Tv-mir.com.ua (Київ)
81 398 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PFK466, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK466). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Latitude 14 5450 (PFK466) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія