шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари10+
Купити зарядна станція EcoFlow DELTA Pro Ultra Battery за ціною від 126476 грн.
Відео 1Фото 4

Характеристики та опис EcoFlow DELTA Pro Ultra Battery

Блок живлення: вбудований у корпус; Циклів зарядки: 3500; Ємність батареї (Вт*год): 6144; USB-A: USB-A (швидка зарядка): USB-C: Тип акумулятора: LiFePO4; Комплектація: акумуляторний блок
Комплектація
акумуляторний блок
Тип акумулятора
LiFePO4
Ємність батареї
6144 Вт*год
Циклів зарядки
3500 / DOD>80% /
Блок живлення
вбудований у корпус
Ручка для перенесення
Температура експлуатації
-20 °C ~ +45 °C
Габарити
660x455x204 мм
Вага
50.7 кг
Гарантія
5 років
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  130000 грн.    до  175000 грн.

від 126 476  до 240 000 грн.
Додаткова батарея EcoFlow DELTA Pro Ultra UA
Touch (Дніпро)
132 899 грн.
← купити
EcoFLow Комплект EcoFLow DELTA Pro ULTRA та додаткова батарея DELTA Pro ULTRA Extra Battery
Megadom.net (Дніпро)
240 000 грн.
← купити
Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA Pro Ultra Extra Battery
Denika.ua (Харків)
133 556 грн.
← купити
Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow DELTA Pro Ultra Extra Battery
Tv-mir.com.ua (Київ)
126 476 грн.
← купити
EcoFlow Додаткова батарея для зарядної станції EcoFlow Delta Pro Ultra Battery EU
MTA.ua (Київ)
136 799 грн.
← купити
Додаткова акумулятор для зарядної станції EcoFlow DELTA Pro Ultra Extra Battery
Rozetka.ua (Київ)
140 234 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати EcoFlow DELTA Pro Ultra Battery, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядна станція EcoFlow DELTA Pro Ultra Battery. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядна станція EcoFlow DELTA Pro Ultra Battery у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія