шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 142Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити автоакумулятор FIAMM Titanium Pro (7905157) за ціною від 4475 грн.
Відео 3

Серия FIAMM Titanium Pro

Модифікації FIAMM Titanium Pro 21
Характеристики [7905157]
Тип
стартерний
Призначення
авто
Обслуговування
обслуговуваний
Форм-фактор
європейський
Тип електроліту
SLA (свинцево-кислотний)
Тип пластин
гібридні
Клеми
конус (Euro)
Розташування клем
стандартне
Полярність
+ праворуч
Напруга
12 В
Ємність батареї
80 Агод
Пусковий струм EN
730 А
Індикатор заряду
Ручка для перенесення
Габарити (ДхШхВ)
278x175x190 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3300 грн.    до  7000 грн.
Topla Top
Top 6CT-78R
від 4 621 грн.
Hankook Prime
Prime 77R
від 4 979 грн.
TAB Magic
Magic 78R
від 4 953 грн.
Exide Premium
Premium 77R
від 4 037 грн.
Centra Futura
Futura CA770
від 5 619 грн.
GS Yuasa YBX5000
YBX5096
від 4 843 грн.
TAB Polar Blue
Polar Blue 75R
від 4 394 грн.
AutoPart Galaxy Silver
Galaxy Silver 6CT-85R
від 4 533 грн.
Tudor High-Tech
6CT-77
від 4 201 грн.
Westa Red EFB
Red EFB 6CT-78R
від 3 941 грн.
G-Pard Fast
Fast 6CT-78R
від 4 050 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-80R
від 4 007 грн.
AutoPart Galaxy Silver
Galaxy Silver 6CT-78R
від 3 842 грн.
Enrun TOP
TOP 6CT-78R
від 4 013 грн.
Platin Silver
Silver 6CT-78R
від 3 950 грн.
Electron Power Plus
Power Plus 6CT-80R
від 3 928 грн.
Eurokraft Gold
Gold 80R
від 3 900 грн.
Eurokraft Gold
Gold 77R
від 3 768 грн.
Kainar Standart
Standart 6CT-77R
від 3 732 грн.
NEW FORMULA Premium
Premium 6CT-77R
від 3 629 грн.
Lemberg Superior Power
LB78-0
від 3 441 грн.
Maxion Premium
Premium 6CT-77R
від 3 300 грн.
ISTA 7 Series A2
7 Series A2 6CT-77R
від 3 483 грн.
NEW FORMULA Standard
Standard 6CT-77L
від 3 215 грн.
ERA SLI
577400078
від 4 735 грн.
Midac Sigillum
S3
від 5 160 грн.
Mutlu SFB Series 3 E...
LB3.78.078.A
від 4 939 грн.
AutoPart Galaxy Gold
Galaxy Gold 6CT-82R
від 4 928 грн.
Bosch S5 Silver Plus
577 400 078
від 4 596 грн.
AutoPart Galaxy Gold
Galaxy Gold 6CT-77R
від 4 335 грн.

від 4 475  до 5 815 грн.
Акумулятор автомобільний FIAMM 80А (7905157) 7905157
Itbox.ua (Київ)
5 234 грн.
← купити
FIAMM 7905157
Mallprix.com (Київ)
5 162 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний FIAMM 80А (7905157) 7905157
Brain.com.ua (Київ)
← купити
FIAMM 80А (7905157) Акумулятор автомобільний 80А (7905157)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro (L3 80P) (-/+) 12 V 80 Ah (730A) (7905157)
Rozetka.ua (Київ)
4 475 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro (L3 80P) (-/+) 12 V 80 Ah (730A) (7905157)
Rozetka.ua (Київ)
5 475 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro 80Аh 730А R+ 7905157
Rozetka.ua (Київ)
5 469 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro 6CT 80Ah R+ L3 80P
Rozetka.ua (Київ)
4 843 грн.
← купити
Акумулятор автомобільний FIAMM 80А (7905157)[50169]
Rozetka.ua (Київ)
5 815 грн.
← купити
Автомобільний акумулятор FIAMM Titanium Pro 80Аh 730А R+ 7905157
Rozetka.ua (Київ)
5 468 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати FIAMM 7905157, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: автоакумулятор FIAMM Titanium Pro (7905157). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на автоакумулятор FIAMM Titanium Pro (7905157) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія