шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1

Ціни266Опис Відгуки  Обговорення  Корисне7
Купити фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 за ціною від 5879 грн.
Відео 38Фото 23

Характеристики та опис Fujifilm Instax Square SQ1

Вага (г): 390; Габарити (мм): 131x119x58; Дзеркало для селфі; Джерело живлення: батарейки; Розмір знімків: 62x62 мм; Тип: аналогова
Колір
Тип
аналогова
Розмір знімків
62x62 мм
Джерело живлення
батарейки / CR2 (2 шт) /
Дзеркало для селфі
Габарити
131x119x58 мм
Вага
390 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 5 879  до 18 499 грн.
Fujifilm Камера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White (16672166)
MTA.ua (Київ)
7 899 грн.
← купити
Fujifilm Instax Square SQ1 Glacier Blue (16672142)
Megadom.net (Дніпро)
6 250 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White (16672166) 16672166
Luxmedia.com.ua (Луцьк)
6 100 грн.
← купити
Фотокамера Fujifilm INSTAX Square SQ1 Chalk White (16672166) 16672166
Moyo.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Фотокамера моментального друку Fujifilm Instax Square SQ1 Terracotta Orange (16672130)
Touch (Дніпро)
6 199 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax SQ1 Chalk White (16672166) 16672166
Skay.ua (Одеса)
6 799 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 GLacier Blue (16672142)
Tomdom.in.ua (Львів)
5 950 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax SQ1 Teracotta Orange (16672130) 16672130
Click.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 Chalk White (16672166) Instax Square SQ1 Chalk White (16672166)
Denika.ua (Харків)
6 511 грн.
← купити
Камера моментального друку FUJIFILM Instax Square SQ 1 Blue EX D (16672142)
Техно Їжак (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Fujifilm Instax Square SQ1, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Square SQ1 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія