шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Gigabyte (модель gpu)
Radeon RX 6600 XT
GeForce GTX 1650 SUPER
GeForce RTX 2080 SUPER
GeForce RTX 3060 Ti
GeForce RTX 3090 Ti
GeForce RTX 4070 SUPER
Radeon RX 9070 GRE
Каталог товарів

Каталог /

Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G за ціною від 16599 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G

Займає слотів: 2; Рекомендована потужність БЖ від (Вт): 450; Додаткове живлення: 8 pin; Споживана потужність (Вт): 150; Кількість вентиляторів: 2 шт.; Охолодження: активне (кулер); DisplayPort (шт): 3; HDMI (шт): 1;яті (Мбіт/с): 28000; Швидкість пам' Максимальна частота (Boost Clock) (МГц): 2550
ПідключенняPCIe v5.0 8x
Графічний процесор
Модель GPUGeForce RTX 5060
АрхітектураBlackwell
Об'єм пам'яті8 ГБ
Тип пам’ятіGDDR7
Розрядність шини128 біт
Максимальна частота (Boost Clock)2550 МГц
Швидкість пам'яті28000 Мбіт/с
Техпроцес4 нм
Макс. роздільна здатність7680x4320 пікс.
Роз'єми підключення
HDMI1 шт
Версія HDMIv2.1b
DisplayPort3 шт
Версія DisplayPortv.2.1b
Програмна частина
Версія DirectX12 Ultimate
Версія OpenGL4.6
Потокових процесорів3840
Тензорних ядер120
RT ядер30
Текстурних блоків120
Тест Passmark G3D Mark21440 points
Інше
Макс. моніторів, що підключаються4
Охолодженняактивне (кулер)
Кількість вентиляторів2 шт.
Споживана потужність150 Вт
Додаткове живлення8 pin
Рекомендована потужність БЖ від450 Вт
Довжина208 мм / 208x120x40 /
Висота120 мм
Займає слотів2
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  16000 грн.    до  21000 грн.
Gigabyte GeForce RTX 5060...
від 16 820 грн.
від 16 230 грн.
Palit GeForce RTX 5060 Wh...
від 17 491 грн.
MSI GeForce RTX 5060 8G I...
від 17 036 грн.
INNO3D GeForce RTX 5060 T...
від 16 999 грн.
MSI GeForce RTX 5060 8G V...
від 16 199 грн.
від 16 223 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5060 Tw...
від 17 499 грн.
PNY GeForce RTX 5060 Dual...
від 17 446 грн.
MSI GeForce RTX 5060 8G G...
від 17 074 грн.
Palit GeForce RTX 5060 Dual
від 16 499 грн.
Asus GeForce RTX 5060 Dua...
від 16 701 грн.
від 16 476 грн.
від 18 446 грн.
від 17 066 грн.
Palit GeForce RTX 5060 Du...
від 16 752 грн.
від 16 840 грн.
від 16 967 грн.
від 16 737 грн.
від 18 999 грн.
від 20 479 грн.
від 20 237 грн.
ZOTAC GeForce RTX 5060 AMP
від 19 062 грн.
PNY GeForce RTX 5060 Over...
від 20 951 грн.
PNY GeForce RTX 5060 Sing...
від 18 565 грн.
Palit GeForce RTX 5060 In...
від 16 793 грн.
від 17 639 грн.

від 16 599  до 31 900 грн.
Відеокарта GIGABYTE Nvidia GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G (GV-N5060EAGLE OC-8GD) GV-N5060EAGLE OC-8GD
Comtrading.ua (Київ)
16 604 грн.
← купити
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 Eagle OC 8G (GV-N5060EAGLE OC-8GD) GV-N5060EAGLE OC-8GD
Artline.ua (Київ)
16 799 грн.
← купити
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX 5060 8GB 128Bit 2497/28000MHz EAGLE OC (GV-N5060EAGLEOC-8GD) GV-N5060EAGLEOC-8GD
FOXTROT.UA (Київ)
17 687 грн.
← купити
Gigabyte Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G (GV-N5060EAGLE OC-8GD)
MTA.ua (Київ)
17 599 грн.
← купити
Відеокарта GF RTX 5060 8GB GDDR7 Eagle OC Gigabyte (GV-N5060EAGLE OC-8GD) GV-N5060EAGLE OC-8GD
Click.ua (Київ)
16 609 грн.
← купити
GIGABYTE GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G (GV-N5060EAGLE OC-8GD) GV-N5060EAGLE OC-8GD
Luckylink.kiev.ua (Київ)
16 599 грн.
← купити
Відеокарта GIGABYTE GeForce RTX5060 8Gb EAGLE OC (GV-N5060EAGLE OC-8GD)
Nkt.ua (Київ)
17 427 грн.
← купити
Відеокарта Gigabyte GeForce Rtx 5060 Eagle OC 8GB GDDR7 DLSS4 (GV-N5060EAGLE OC-8GD) GV-N5060EAGLE OC-8GD
Openshop.ua (Київ)
17 632 грн.
← купити
Відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G (GV-N5060EAGLE OC-8GD) GV-N5060EAGLE OC-8GD
Ktc.ua (Рівне)
← купити
GIGABYTE GV-N5060EAGLE OC-8GD
Mallprix.com (Київ)
17 291 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на відеокарта Gigabyte GeForce RTX 5060 EAGLE OC 8G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія