шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hansgrohe (тип)
Каталог товарів

Каталог /

Душова система Hansgrohe Raindance Select 26632000

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити душова система Hansgrohe Raindance Select 26632000 за ціною від 10804 грн.

Характеристики та опис Hansgrohe Raindance Select 26632000

Розміри панелі / стійки (мм): 718; мильниця; кріплення ручного душу; душовий шланг; стійка / штанга; Комплектація: ручний душ (душова лійка); Довжина шланга (см): 160; Налаштувань струменя (шт.): 3; Тип: душовий гарнітур
Колір
Тип
душовий гарнітур
Налаштувань струменя
3 шт.
Комплектація
ручний душ (душова лійка) / арт. 26531000 /
стійка / штанга / арт. 28632000 /
душовий шланг
кріплення ручного душу
мильниця / арт. 28679000 /
Розміри панелі / стійки
718 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Описание на официальном сайте
Іншедля Hansgrohe Raindance Select 26632
від 10 804  до 14 774 грн.
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select S 120 3jet EcoSmart хром 26632000
Santechshara.ua (Київ)
14 774 грн.
← купити
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select хром 26632000
San-lux.com.ua (Київ)
13 672 грн.
← купити
Hansgrohe Душевой набор Raindance Select S 120/Unica 0,65 м EcoSmart 9л/мин Raindance Select 26632400
Santehico.com.ua (Київ)
10 804 грн.
← купити
HANSGROHE Душовий набір RAINDANCE SELECT S120 UNICA`S PURO 65 ECOSMART CHROME (26632000)
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Душові гарнітури HANSGROHE RAINDANCE SELECT S ECOSMART 26632400
Santechshara.ua (Київ)
← купити
Душовий гарнітур Hansgrohe Raindance Select хром 26632400
San-lux.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hansgrohe Raindance Select 26632000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Hansgrohe Raindance Select 26632000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Hansgrohe Raindance Select 26632000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія