шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hansgrohe (тип)
Каталог товарів

Каталог /

Душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000 за ціною від 68380 грн.

Характеристики та опис Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000

Країна походження бренду: Німеччина; Матеріал корпуса: латунь; Розміри панелі / стійки (мм): 1066x487; полиця; кріплення ручного душу; душовий шланг; стійка / штанга; змішувач; верхній душ (тропічний); Комплектація: ручний душ (душова лійка); Тип змішувача: термостатичний; Змішувач; Довжина шланга (см): 160
Колір
Тип
душова система
Налаштувань струменя
3 шт.
Тип змішувача
термостатичний
Комплектація
ручний душ (душова лійка) / арт. 26520000 /
верхній душ (тропічний)
змішувач
стійка / штанга
душовий шланг / арт. 28276000 /
кріплення ручного душу / арт. 28331000 /
полиця / у вигляді верхньої частини змішувача /
Розміри панелі / стійки
1066x487 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  82500 грн.    до  125000 грн.
Tres Block-system 20735302
від 50 000 грн.
Hansgrohe Raindance E 300...
від 70 508 грн.
Tres Block-system 20735308
від 76 198 грн.
Hansgrohe Raindance S 240...
від 66 073 грн.
від 70 092 грн.
Hansgrohe Rainfinity Show...
від 62 631 грн.
Tres Block-system 20735204
від 71 800 грн.
Tres Block-system 20735306
від 99 846 грн.
Hansgrohe Raindance E 273...
від 69 000 грн.
Tres Block-system 20725210
від 105 672 грн.
Tres Block-system 20735205
від 105 729 грн.
Hansgrohe Raindance Selec...
від 79 474 грн.
Tres Block-system 20735301
від 97 390 грн.
від 38 000 грн.
Hansgrohe Raindance E Sho...
від 101 286 грн.
Hansgrohe Croma 280 Ecost...
від 83 690 грн.
Hansgrohe Raindance Alive...
від 67 320 грн.
Tres Block-system 20725402
від 68 957 грн.
Tres Block-system 20635203
від 44 389 грн.
від 54 569 грн.
Tres Block-system 20625202
від 92 077 грн.
від 110 240 грн.
Tres Block-system 20725204
від 69 172 грн.
Hansgrohe Croma Select S ...
від 62 356 грн.
Tres Block-system 20725205
від 61 089 грн.
від 69 500 грн.
від 70 176 грн.
Tres Block-system 20735401
від 113 612 грн.
від 87 225 грн.
від 115 980 грн.

Описание на официальном сайте
Іншедля Hansgrohe Raindance Select 27112
від 68 380  до 111 942 грн.
Душова система Hansgrohe Raindance Select Showerpipe хром 27112000
Santechshara.ua (Київ)
111 942 грн.
← купити
Душова система Hansgrohe Raindance Select Showerpip 27112000
Esantehnika.com.ua (Київ)
80 040 грн.
← купити
Душевая система Hansgrohe Raindance Select Showerpip 27112400
Santehmat.com.ua (Київ)
68 380 грн.
← купити
Душовий гарнітур HANSGROHE SHOWERPIPE Raindance Select 360 27112000
Santehico.com.ua (Київ)
← купити
Душова система з термостатом Hansgrohe Raindance хром 27112000
San-lux.com.ua (Київ)
103 575 грн.
← купити
Душевая система HANSGROHE Raindance Select 360 Showerpipe, 27112000 27112000
Aqua-home.com.ua (Харків)
95 151 грн.
← купити
HANSGROHE Душова система RAINDANCE E SHOWERPIPE 360 з термостатом (27112000) CHROME
Wellgood.com.ua (Київ)
← купити
Hansgrohe Raindance Select 360 Showerpipe 27112400
Santechshara.ua (Київ)
← купити
Душова система Hansgrohe Raindance Select Showerpip 27112400
Esantehnika.com.ua (Київ)
← купити
Hansgrohe Raindance Select 360 Showerpipe 27112400
Santehico.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на душова система Hansgrohe Raindance Select E 360 Showerpipe 27112000 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія